О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 26-124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2013 года N 2516. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-135
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 N 28-135.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2274, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 4 (4483) от 18 января 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 05 марта 2013 года N 15-75 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года за N 2317, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 14 (4493) от 29 марта 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 04 июня 2013 года N 17-88 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июня 2013 года за N 2382, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 26 (4505) от 28 июня 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 04 июля 2013 года N 19-93 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года за N 2407, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 30 (4509) от 23 июля 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 22-103 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 сентября 2013 года за N 2442, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 38 (4517) от 20 сентября 2013 года), в решение Илийского районного маслихата от 07 ноября 2013 года N 25-119 "О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 ноября 2013 года за N 2461, опубликовано в районной газете "Илийские зори" N 48 (4527) от 30 ноября 2013 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "35715376" заменить на цифру "35708636", в том числе:

Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 26-124 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 желтоқсанда N 2516 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-135 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.02.2014 N 28-135 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-55 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2274 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 4(4483) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-75 шешіміне (2013 жылғы 14 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2317 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурыздағы N 14 (4493) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-88 шешіміне (2013 жылғы 13 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2382 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 28 маусымдағы N 26 (4505) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-93 шешіміне (2013 жылғы 17 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2407 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 23 шілдедегі N 30 (4509) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 22-103 шешіміне (2013 жылғы 04 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2442 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 20 қыркүйектегі N 38 (4517) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 25-119 шешіміне (2013 жылғы 19 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2461 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 қарашадағы N 48 (4527) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
"Кірістер" "35715376" саны "35708636" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

"поступления трансфертов" цифру "4881441" заменить на цифру "4874701", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1803622" заменить на цифру "1798687",
"целевые трансферты на развитие" цифру "3077819" заменить на цифру "3076014";
2) "Затраты" цифру "37634985" заменить на цифру "37628245".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        А. Исаев
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Турымбетов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики
и бюджетного планирования
Илийского района                           Естеусизова Гульнар Таутаевна
05 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Илийского
района от 05 декабря 2013 года
N 26-124 "О внесении изменений в
решение Илийского районного маслихата
"О районном бюджете Илийского района
на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Илийского района от 21 декабря
2012 года N 13-55 "О районном
бюджете Илийского района на
2013-2015 годы"
Районный бюджет Илийского района на 2013
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

"трансферттердің түсімдері" "4881441" саны "4874701" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1803622" саны "1798687" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "3077819" саны "3076014" санына ауыстырылсын;
"Шығындар" "37634985" саны "37628245" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрағасы                                   А. Исаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Тұрымбетов
КЕЛІСІЛГЕН:
"Іле ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Естеусізова Гүлнар Таутайқызы
05 желтоқсан 2013 жыл
Іле аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 05 желтоқсандағы
"Іле аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу
туралы" N 26-124 шешіміне 1 қосымша
Іле аудандық мәслихаттың
2012 жылдың 21 желтоқсандағы
"Іле ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 13-55 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Іле ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың.теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
I. КІРІСТЕР