О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 16-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2323. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 33-7
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.08.2014 № 33-7.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2276, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 19 января 2013 года N 3-4), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "13562437" заменить на цифру "12353875";
"поступлениям трансфертов" цифру "6433372" заменить на цифру "5224810", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3985540" заменить на цифру "2726058".
"целевые трансферты на развитие" цифру "2447832" заменить на цифру "2498752";
2) "Затраты" цифру "13902511" заменить на цифру "13494948".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "28959" заменить на цифру "28633".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" – цифру "-369033" заменить на цифру "-1169706".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "369033" заменить на цифру "1169706".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, рыночной структуры экономики и предпринимательства"
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        С. Килибаев
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        Е. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономика
и бюджетного планирования
Карасайского района                        Азат Нурхасенович Хамитов

Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 16-3 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2323 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 33-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.08.2014 № 33-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106–бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2276 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 19 қаңтарындағы аудандық "Заман жаршысы" газетінің N 3-4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "13562437" саны "12353875" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6433372" саны "5224810" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3985540" саны "2726058" санына ауыстырылсын.
"нысаналы даму трансферттер" "2447832" саны "2498752" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "13902511" саны "13494948" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "28959" саны "28633" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профицит)" "-369033" саны "-1169706" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "369033" саны "1169706" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            С. Қилыбаев
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Е. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Азат Нұрхасенұлы Хамитов

9306
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а так же за внесение
изменений в эти документы
1768
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
на территорий РК визы к паспортам
иностранцев и лиц без гражданства или
заменяющим их документам на право выезда из
Республики Казахстан и въезда в Республику
Казахстан
496
07
Государственная пошлина, взимаемая за
оформления документов о приобретений
гражданство Республики, восстановление
гражданства Республики Казахстан и
прекращении гражданства Республики Казахстан

9306
05
Шетелге баруға және Қазақстан
Республикасына басқа мемлекеттерден
адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды
ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға
өзгерiстер енгiзгенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
1768
06
Шетелдiктердiң паспорттарына немесе оларды
ауыстыратын құжаттарына Қазақстан
Республикасынан кету және Қазақстан
Республикасына келу құқығына виза бергенi
үшiн алынатын мемлекеттiк баж
496
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын
алу,Қазақстан Республикасының азаматтығын
қалпына келтіру және Қазақстан
Республикасының азаматтығын тоқтау туралы
құжаттарды ресiмдегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж