О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 30 сентября 2013 года N 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 октября 2013 года N 2453. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 33-7
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.08.2014 № 33-7.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2276, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 19 января 2013 года N 3-4), в решение Карасайского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 16-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 марта 2013 года N 2323, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 20 апреля 2013 года N 17), в решение Карасайского районного маслихата от 5 июня 2013 года N 19-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 июня 2013 года N 2389, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 5 июля 2013 года N 28), в решение Карасайского районного маслихата от 5 июля 2013 года N 21-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 июля 2013 года N 2397, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 17 август 2013 года N 34), в решение Карасайского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 22-4 "О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 4 сентября 2013 года N 2444, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 28 сентября 2013 года N 40) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі N 23-3 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 07 қазанда N 2453 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 33-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.08.2014 № 33-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2276 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 19 қаңтарындағы "Заман жаршысы" газетінің N 3-4 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-3 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2323 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 20 сәуірдегі "Заман жаршысы" газетінің N 17 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-3 шешіміне (2013 жылғы 18 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2389 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 5 шілдедегі "Заман жаршысы" газетінің N 28 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-3 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2397 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 17 тамыздағы "Заман жаршысы" газетінің N 34 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 22-4 шешіміне (2013 жылғы 4 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2444 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 28 қыркүйектегі "Заман жаршысы" газетінің N 40 жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

1) "Доходы" цифру "14359893" заменить на цифру "14859893", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "6560828" заменить на цифру "7060828", в том числе:
"целевые трансферты на развитие" цифру "3131327" заменить на цифру "3631327";
2) "Затраты" цифру "15448811" заменить на цифру "15948811".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, рыночной структуры экономики и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Карасайского
районного маслихата                        М. Рахметов
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        Е. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Карасайского района"                       Азат Нурхасенович Хамитов
30 сентября 2013 года
Приложение 1 к решению
Карасайского районного маслихата
от 30 сентября 2013 года N 23-3 "О внесений
изменений в решение Карасайского районного
маслихата от 24 декабря N 14-3 2012 года
"О районном бюджете Карасайского района
на 2013-2015 годы"
Приложение 1 утвержденное
решением Карасайского районного
маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3
"О районном бюджете Карасайского района
на 2013-2015 годы"
Бюджет Карасайского района на 2013 год
Категории
Сумма
(тыс.тенге)
класс
под класс
Наименование
Доходы

1) "Кірістер" "14359893" саны "14859893" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "6560828" саны "7060828" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"нысаналы даму трансферттер" "3131327" саны "3631327" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "15448811" саны "15948811" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Рахметов
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Е. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекеме басшысы                             Азат Нұрхасенұлы Хамитов
30 қыркүйек 2013 жыл
Қарасай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 30 қыркүйектегі Қарасай ауданының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 23-3 шешіміне 1 қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2012
жылғы 24 желтоқсандағы"Қарасай ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 14-3 шешімі мен бекітілген
1 қосымша
Қарасай ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер

1800
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
4975
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой
единицы гражданского служебного оружия
физических и юридических лиц (за
исключением холодного охотничьего,
сигнального, огнестрельного
безствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других
устройств,снаряженных слезоточивыми или
раздражающими веществами, пневматического
оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж
и калибра до 4,5 мм включительно)

1800
08
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн алынатын
мемлекеттiк баж
4975
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық,
қызметтiк қаруының (аңшылық суық қаруды,
белгi беретiн қаруды, ұңғысыз атыс қаруын,
механикалық шашыратқыштарды, көзден жас
ағызатын немесе тiтiркендiретiн заттар толтырылған аэрозольдi және басқа құрылғыларды, үрлемелi қуаты 7.5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрi 4.5 миллиметрге дейнгiлерiн қоспағанда) әрбiр бiрлiгін тiркегенi және
қайта тiркегенi үшiн алынатын мемлекеттiк
баж