О внесении изменений в решение Каратальского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 16-66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2325. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14 апреля 2014 года № 30-129
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 14.04.2014 № 30-129.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 15-58 "О районном бюджете Каратальского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2260, опубликованного в газете "Каратал" от 11 января 2012 года N 2), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4158740" заменить на цифру "4036238", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4014527" заменить на цифру "3892025".
2) "Затраты" цифру "4158740" заменить на цифру "4067828".
5) "Дефицит (профицит) бюджета" цифру "-54257" заменить на цифру "-87479".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "54257" заменить на цифру "87479".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Каратальского
районного маслихата:                       Н. Игенбаев
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района                       Ертай Нурпазилович Нурпазилов
06 марта 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением Маслихата
Каратальского района от 6 марта 2013 года
N 16-66 "О внесении изменений в решение
Каратальского районного Маслихата от

Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 16-66 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2325 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі № 30-129 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 14.04.2014 № 30-129 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-58 (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 2260 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 2 "Қаратал" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4158740" саны "4036238" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттерден түсетін түсімдер" "4014527" саны "3892025" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "4158740" саны "4067828" санына ауыстырылсын.
5) "Бюджет тапшылығы (профициті)" "-54257" саны "-87479" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалануы)" "54257" саны "87479" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           Н. Игенбаев
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ
Қаратал аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
06 наурыз 2013 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 наурыздағы N 16-66
"Қаратал аудандық мәслихатының 2012
жылғы 24 желтоқсандағы "Қаратал
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 15-58 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
шешіміне 1-қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының