О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 24-142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2013 года N 2512. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12 апреля 2014 года N 29-179
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12.04.2014 N 29-179.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2268, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11,18 января 2013 года N 1-2 (3647), N 3 (3648), в решение Кербулакского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 14-89 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года за N 2331, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 29 марта 2013 года N 13 (3658), в решение Кербулакского районного маслихата от 04 июня 2013 года N 16-101 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 июня 2013 года за N 2384, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 21,28 июня 2013 года N 25 (3670), N 26 (3671), в решение Кербулакского районного маслихата от 05 июля 2013 года N 18-108 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2013 года за N 2409, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 26 июля, 02 августа 2013 года N 30 (3675), N 31 (3676), в решение Кербулакского районного маслихата от 19 августа 2013 года N 20-124 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 04 сентября 2013 года за N 2445, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 13, 20 сентября 2013 года N 37 (3682), N 38 (3683),в решение Кербулакского районного маслихата от 09 ноября 2013 года N 23-139 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 20 ноября 2013 года за N 2478, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 29 ноября 2013 года N 48 (3693), 06 декабря 20013 года N 49(3694), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
"доходы" цифру "4532969" заменить на цифру "4506976", в том числе по:

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 24-142 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 желтоқсанда N 2512 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 сәуірдегі N 29-179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 12.04.2014 N 29-179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2268 енгізілген, 2013 жылдың 11,18 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1-2 (3647), N 3 (3648) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"  N 14-89 шешіміне (2013 жылдың 18 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2331 енгізілген, 2013 жылдың 29 наурыздағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 13 (3658) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-101 шешіміне (2013 жылдың 14 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2384 енгізілген, 2013 жылдың 21,28 маусымында аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 25(3670), N 26(3671) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 шілдедегі "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-108 шешіміне (2013 жылдың 17 шілде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2409 енгізілген, 2013 жылдың 26 шілде, 02 тамызда аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 30(3675), N 31(3676), жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-124 шешіміне (2013 жылдың 04 қыркүйекте нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2445 енгізілген, 2013 жылдың 13,20 қыркүйекте аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 37(3682), N 38(3683), жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 09 қарашадағы "Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 23-139 шешіміне (2013 жылдың 20 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2478 енгізілген, 2013 жылдың 29 қарашадағы, 06 желтоқсандағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 48 (3693), N 49(3694), жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "4532969" саны "4506976" санына ауыстырылсын, соның ішінде:

"налоговые поступления" цифру "127534" заменить на цифру "133754";
"не налоговые поступления" цифру "19367" заменить на цифру "13147";
"поступление трансфертов" цифру "4381068" заменить на цифру "4355075", в том числе:
2) "затраты" цифру "4557509" заменить на цифру "4531516".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленения и оказания помощи населению".
4. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Жанысбек Толеген Самаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата                        Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района                       Тулегенов Шалхибай Молдахметович
05 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению Кербулакского районного
маслихата от 05 декабря 2013 года
N 24-142 "О внесении изменений в
решение Кербулакского районного
маслихата от 24 декабря 2012 года

"салықтық түсімдер бойынша" "127534" саны "133754" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер бойынша" "19367" саны "13147" санына ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдері бойынша" "4381068" саны "4355075" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
2) "шығындар" "4557509" саны "4531516" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4.Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Төлеген Самайұлы Жанысбек
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы                       Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика,
бюджеттік жоспарлау бөлімінің
бастығы                                    Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
05 желтоқсан 2013 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 05 желтоқсан "Кербұлақ
аудандық мәслихатының 2012 жылғы
24 желтоқсанындағы "Кербұлақ
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 13-85
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 24-142 шешіміне 1 қосымша
"Кербұлақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
"Кербұлақ ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық бюджеті