О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2372. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2014 года N 28-11
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.04.2014 N 28-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года N 2267, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 11 января 2013 года N 2 (4627), в решение Коксуского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 12-2 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата От 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года N 2320, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 29 марта 2013 года N 13 (4638)) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1)"доходы" цифру "4200049" заменить на цифру "4240975", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "4109061" заменить на цифру "4149987", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "812971" заменить на цифру "850400";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1516113" заменить на цифру "1519610";
2) "затраты" цифру "4216855" заменить на цифру "4257781"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства"

Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 15-1 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 маусымда N 2372 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 28-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.04.2014 N 28-11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылдың 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1  шешіміне(2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2267 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 11 қаңтардағы N 2 (4627) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12-2 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2320 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 29 наурыздағы
N 13 (4638) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "4200049" саны "4240975" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4109061" саны "4149987" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "812971" саны "850400" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1516113" саны "1519610" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4216855" саны "4257781" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін