О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 04 июля 2013 года N 16-91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 июля 2013 года N 2406. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2014 года № 31-162
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19.05.2014 № 31-162.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2272, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 12 января 2013 года N 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 06 марта 2013 года за N 11-69 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2013 года за N 2324, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 06 апреля 2013 года N 13), в решение Райымбекского районного маслихата от 05 июня 2013 года за N 14-86 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 июня 2013 года за N 2388, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 04 июля 2013 года N 25) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "5108322" заменить на цифру "5116431", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "4989689" заменить на цифру "4997798".
2) "Затраты" цифру "5110532" заменить на цифру "5118641".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі N 16-91 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 16 шілдеде N 2406 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 мамырдағы № 31-162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 19.05.2014 № 31-162 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2272 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11-69 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2324 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 06 сәуірдегі N 13 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-86 шешіміне (2013 жылғы 18 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2388 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 04 шілдедегі N 25 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "5108322" саны "5116431" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4989689" саны "4997798" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "5110532" саны "5118641" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К. Кырыкбаева
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
04 июля 2013 года
Приложение 1
к решению Райымбекского районного
маслихата от 4 июля 2013 года за N 16-91
"О внесении изменений в решение Райымбекского
районного маслихата от 22 декабря 2012 года
за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского
района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к утвержденному решению Райымбекского
районного маслихата от 22 декабря 2012 года
за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского
района на 2013-2015 годы
Бюджет Райымбекского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       К. Кырыкбаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Муса Кенжебаев
04 шілде 2013 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 4 шілдедегі "Райымбек
аудандық мәслихатының 2012 жылғы
22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы N 10-60 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 16-91
шешіміне 1 қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне
бекітілген 1 қосымша
Райымбек ауданының 2013 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың.теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Кірістер