О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2012 года "Об районном бюджете Сарканского района на 2013-2015 годы" N 12-69
Решение маслихата Сарканского района Алматинской области от 04 июля 2013 года N 20-114. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 июля 2013 года N 2367. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03 ноября 2014 года № 43-222
Сноска. Утратило силу решением Сарканского районного маслихата Алматинской области от 03.11.2014 № 43-222.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пунктом 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2012 года "О бюджете Сарканского района на 2013-2015 годы" за  N 12-69 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2261, опубликовано в газете "Саркан" за N 2 (8996) от 12 января 2013 года), в решение Сарканского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 14-77 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-69 "О районном бюджете Сарканского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2013 года за N 2318, опубликовано в газете "Саркан" N 13 (9007) от 30 марта 2013 года), в решение Сарканского районного маслихата от 03 июня 2013 года N 18-103 "О внесении изменений в решение "Сарканского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-69 "О районном бюджете Сарканского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2013 года за N 2367, опубликовано в газете "Саркан" N 24 (9018) от 22 июня 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4170398" заменить на цифру "4176138", в том числе:
по "поступления трансфертов" цифру "3956411" заменить на цифру "3962151";
2) "Затраты" цифру "4186181" заменить на цифру "4191921".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

Сарқан аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 шілдедегі N 20-114 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 15 шілдеде N 2401 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 қарашадағы № 43-222 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 03.11.2014 № 43-222 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" 12-69 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2261 нөмірмен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 (8996) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-77 шешіміне (2013 жылғы 15 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2318 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 наурыздағы N 13 (9007) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған), Сарқан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 маусымдағы "Сарқан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Сарқан ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 12-69 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-103 шешіміне (2013 жылғы 10 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2367 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 22 маусымдағы N 24 (9018) "Сарқан" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4170398" саны "4176138" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" бойынша "3956411" саны "3962151" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "4186181" саны "4191921" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии.
4. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
20 сессии районного
маслихата                                  Сасанбаев Ж
И.о.Секретаря районного
маслихата                                  Елюбаева С
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Сарканский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Аязбаев Талгат Токтасынович
04 июля 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата Сарканского
района от 04 июля 2013 года N 20-114
"О внесении изменений в решение
Сарканского районного маслихата
от 21 декабря 2012 года N 12-69
"Об районном бюджете Сарканского
района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Сарканского района от 21 декабря
2012 года N 12-69 "Об районном бюджете
Сарканского района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Сарканского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының
кезектен тыс 20 сессиясының
төрағасы                                   Ж. Сасанбаев
Сарқан аудандық
мәслихат хатшысының м.а                    С. Елюбаева
КЕЛІСІЛГЕН:
"Сарқан аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Аязбаев Талғат Тоқтасынұлы
04 шілде 2013 жыл
Сарқан аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 04 шілдедегі "Сарқан
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" "Сарқан аудандық
мәслихаттың 2012 жылғы
21 желтоқсандағы N 12-69 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 20-114 шешіміне 1 қосымша
Сарқан аудандық мәслихаттың
2012 жылдың 21 желтоқсандағы
"Сарқан ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған бюджеті туралы"
N 12-69 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Сарқан ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР