О районном бюджете Талгарского района на 2014-2016 годы
Решение Талгарского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 27-138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2545. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15 мая 2015 года № 43-263
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 15.05.2015 № 43-263.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 109, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" в Республике Казахстан" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 15291744 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1877728 тысяч тенге;
неналоговые поступления 157049 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1353306 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11903661 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4751338 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 5074501 тысяч тенге;
субвенции 2077822 тысяч тенге;
2) затраты 15432717 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36036 тысяч тенге, в том числе бюджетные кредиты 41646 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 5610 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 60525 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 206167 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 206167 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Талгарского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 38-219 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 10 862 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год, согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития и бюджета".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Базилхан
Секретарь районного
маслихата                                  Д.Ж. Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Талгарский
районный отдел экономики и
бюджетного планирования"                   Кисибаева Айман Муратовна
20 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 20 декабря
2013 года N 27-138 "О районном
бюджете Талгарского района

Талғар ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-138 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2545 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 43-263 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 15.05.2015 № 43-263 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 15291744 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 1877728 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 157049 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1353306 мың теңге;
трансферттер түсімі 11903661 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4751338 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 5074501 мың теңге;
субвенциялар 2077822 мың теңге;
2) шығындар 15432717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36036 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 41646 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 5610 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 60525 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 206167 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 206167 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 38-219 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 10 682 мың теңге сомада бекітілсін.
3. Бюджетті орындау процессіне секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың "Әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Бәзілхан А.
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Тебериков Д.
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
міндетін атқарушы                          Кисибаева Айман Муратқызы
20 желтоқсан 2013 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы