О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 03 июня 2013 года N 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 июня 2013 года N 2379. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 27-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20.12.2013 N 27-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года N 2270, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" N 3 (3) от 18 января 2013 года, N 4 (4) от 25 января 2013 года, N 5 (5) от 01 февраля 2013 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 14-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года N 2326, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси N 13 (13) от 29 марта 2013 года, N 14 (14) от 05 апреля 2013 года), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "4570231" заменить на цифру "4606297", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "3893164" заменить на цифру "3929230", в том числе;
"целевые текущие трансферты" цифру "923943" заменить на цифру "925268",
"целевые трансферты на развитие" цифру "725112" заменить на цифру "759853"
2) "Расходы" цифру "4614801" заменить на цифру "4650867"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов"

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 маусымдағы N 17-1 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 12 маусымда N 2379 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.12.2013 N 27-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылдың 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"  N13-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2270 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3(3), 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 4(4), 2013 жылғы 01 ақпандағы N 5(5) жарияланған), 2013 жылғы 06 наурыздағы "2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-1 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2326 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 29 наурыздағы N 13 (13), 2013 жылғы 05 сәуірдегі N 14(14) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "4570231" саны "4606297" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "3893164" саны "3929230" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "923943" саны "925268"санына, "нысаналы даму трансферттері" "725112" саны "759853" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "4614801" саны "4650867" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3 Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың
"Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.