Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год в Жамбылской области
Постановление Жамбылского областного акимата от 4 марта 2013 года № 52. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 апреля 2013 года № 1910
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2013 год в Жамбылской области согласно приложению.

Жамбыл облысында 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 4 наурыздағы № 52 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 сәуірде № 1910 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 2 тармағының 5-1) тармақшасына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жамбыл облысында 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

2. Акимам районов и города Тараз принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Гани Калыбаевича.
Аким области                               К. Бозумбаев
Приложение № 1
к постановлению акимата
Жамбылской области от
4 марта 2013 года № 52
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Жамбылской области на 2013 год
Наименование районов и города
Государственный образовательный заказ, (мест) в том числе финансируемых за счет
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге), в том числе финансируемых за счет
Размер родительской платы в месяц (тенге)
республиканских целевых трансфертов (тенге)
местного бюджета (тенге)
республиканских целевых трансфертов (тенге)
местного бюджета (тенге)
Государственные дошкольные организации
1
Байзакский
мини-центры

2. Аудандардың және Тараз қаласының әкімдері осы қаулыдан туындайтын тиісті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғани Қалыбайұлы Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2013 жылғы 4 наурыздағы
№ 52 қаулысына қосымша
Жамбыл облысында 2013 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Аудандар мен қала атаулары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, (орын) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, (теңге) оның ішінде қаржыландырылатын
Бір айға ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
республикалық нысаналы трансферттер есебінен (теңге)
жергілікті бюджет есебінен (теңге)
Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар
1
Байзақ
шағын орталықтар