О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление Жамбылского областного акимата от 27 марта 2013 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2013 года № 1927. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28 декабря 2015 года № 326
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 28.12.2015 № 326 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 29 марта 2007 года № 65 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1660, опубликовано в областных газетах "Акжол" от 12 мая 2007 года № 74 и "Знамя труда" от 12 мая 2007 года № 52) следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
столбец "Название водоемов" дополнить словами:
в строке 1: "Болатбек";
в строке 2: "Жасөркен-1";
в строке 3: "Бағдат, Кәріқорған-1";
в строке 6: "Қашқантеңіз";
из столбца "Название водоемов" исключить слова:
в строке 1 "Қарлығаш";
в строке 4 "Корейское";
в строке 5 "Маловодное";
в строке 8 "Қопал".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области К. Кокрекбаев

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 81 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде № 1927 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 326 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облыстық әкімдігінің 28.12.2015 № 326 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он кұн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес Жамбыл облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2007 жылғы 29 наурыздағы № 65 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1660 болып тіркелген, 2007 жылдың 12 мамырда № 74 "Ақжол" және 2007 жылғы 12 мамырда № 52 "Знамя труда" облыстық газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесіндегі:
"Су айдындарының атауы" бағанасы:
1 жол: "Болатбек";
2 жол: "Жасөркен-1";
3 жол: "Бағдат, Кәріқорған-1";
6 жол: "Қашқантеңіз" сөздерімен толықтырылсын;
"Су айдындарының атауы" бағанасынан:
1 жолдағы: "Қарлығаш";
4 жолдағы: "Корейское";
5 жолдағы: "Маловодное";
8 жолдағы: "Қопал" сөздері алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы міндетін атқарушы К. Көкрекбаев