О внесении изменений в решение Таразского городского Маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 "О городском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 12 июля 2013 года № 15-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 июля 2013 года № 1970
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского Маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1860, опубликовано 2 января 2013 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «22 620 298» заменить цифрами «22 668 066»;
цифры «16 799 090» заменить цифрами «16 846 858»;
в подпункте 2) цифры «22 901 719» заменить цифрами «22 949 487».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского                      городского Маслихата
Маслихата                                  Б. Нарбаев
Б. Майлыбаева
Приложение к решению
Таразского городского
Маслихата № 15-3 от

"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық Мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 15-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде № 1970 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық Мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1860 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «22 620 298» сандары «22 668 066» сандарымен ауыстырылсын;
«16 799 090» сандары «16 846 858» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «22 901 719» сандары «22 949 487» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық Мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       Мәслихаттың хатшысы
Б. Майлыбаева                              Б. Нарбаев
Тараз қалалық Мәслихатының