О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 "О городском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2013 года № 21-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2013 года № 2065
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1860, опубликовано 2 января 2013 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «23 483 197» заменить цифрами «23 504 613»;
цифры «939 911» заменить цифрами «930 627»
цифры «17 153 676» заменить цифрами «17 184 376»;
в подпункте 2) цифры «23 764 618» заменить цифрами «23 786 034».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 21-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2065 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1860 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «23 483 197» сандары «23 504 613» сандарымен ауыстырылсын;
«939 911» сандары «930 627» сандарымен ауыстырылсын;
«17 153 676» сандары «17 184 376» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «23 764 618» сандары «23 786 034» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь Таразского
Таразского городского маслихата            городского маслихата
Ж. Буркитбаева                             Б. Нарбаев
Приложение к решению
Таразского городского
маслихата № 21-3 от

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихат                     Тараз қалалық
сессиясының төрағасы                       мәслихаттың хатшысы
Ж. Бүркітбаева                             Б. Нарбаев
Тараз қалалық мәслихатының