О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 3 июня 2013 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 июня 2013 года № 1960
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей - 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1869, опубликовано в районной газете «Сельская новь-Ауыл жаңалығы» от 10 января 2013 года № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 270 795» заменить цифрами «6 277 913»;
цифры «849 367» заменить цифрами «868 944»;
цифры «3 700» заменить цифрами «5 241»;
цифры «9 356» заменить цифрами «9 765»;
цифры «5 408 372» заменить цифрами «5 393 963»;
в подпункте 2):
цифры «6 356 492» заменить цифрами «6 363 610»;
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Молдабеков
Секретарь
районного маслихата                        Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 30 мая 2013 года № 15-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного Маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
2013 год, сумма
тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 маусымдағы № 15-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 маусымда № 1960 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1869 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарында аудандық № 4 «Ауыл жаңалығы-Сельская новь» газеттінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 270 795» сандары «6 277 913» сандарымен ауыстырылсын;
«849 367» сандары «868 944» сандарымен ауыстырылсын;
«3 700» сандары «5 241» сандарымен ауыстырылсын;
«9 356» сандары «9 765» сандарымен ауыстырылсын;
«5 408 372» сандары «5 393 963» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 356 492» сандары «6 363 610» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2  қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С. Молдабеков
Аудандық мәслихат хатшысы                  Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 3 маусымдағы
№ 15-2 шешіміне 1-қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2013 жыл сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы