О внесении изменений в решение Байзакского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июля 2013 года № 1979
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей – 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей – 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1869, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 10 января 2013 года № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 277 913» заменить цифрами «6 344 369»;
цифры «5 393 963» заменить цифрами «5 460 419»;
в подпункте 2):
цифры «6 363 610» заменить цифрами «6 430 066»;
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного Маслихата                        Р. Сапарбеков
Секретарь
районного Маслихата                        Н. Укибаев
Приложение к решению
Байзакского районного
Маслихата от
19 июля 2013 года № 18-2
Приложение к решению
Байзакского районного Маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
2013 год, сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 шілдедегі № 18-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде № 1979 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1869 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарында аудандық № 4 "Ауыл жаңалығы" газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 277 913" сандары "6 344 369" сандарымен ауыстырылсын;
"5 393 963" сандары "5 460 419" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"6 363 610" сандары "6 430 066" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы Р. Сапарбеков
Аудандық мәслихат
хатшысы Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 19 шілдедегі
№ 18-2 шешіміне қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы