О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 25 декабря 2013 года № 24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2013 года № 2093
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 163 130 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 991 461 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 793 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 448 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 125 428 тысяч тенге;
2) затраты – 7 243 154 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 775 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12 983 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 337 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -5 300 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 5 300 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 5 300 тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – - 81 499 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 81 499 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Байзакского районного маслихата от 18.02.2014 № 25-2; 21.04.2014 № 29-2; 25.06.2014 № 31-7; 05.09.2014 № 33-2; 17.11.2014 № 34-2; 04.12.2014 № 35-3 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет на 2014 год установлено в размере - 4 579 776 тысяч тенге.
Установить на 2014 – 2016 годы норматив распределения в районный бюджет поступлений по индивидуальному подоходному налогу и социальному налогу в размере 50 процентов.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в размере - 19 400 тысяч тенге.
4. Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год утвердить согласно приложению 4.
5. Размеры поступлений в 2014 году от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения в Национальный фонд Республики Казахстан утвердить в соответствии с приложением 5.
6. Перечень бюджетных программ на 2014 год по аульным (сельским) округам утвердить согласно приложению 6.

2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 24-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 2093 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 – 2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 163 130 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 991 461 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 793 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 448 мың теңге;
трансферттер түсiмі – 6 125 428 мың теңге;
2) шығындар – 7 243 154 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 775 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12 983 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 337 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – -5 300 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 5 300 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 81 499 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 81 499 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Байзақ аудандық мәслихатының 18.02.2014 № 25-2; 21.04.2014 № 29-2; 25.06.2014 № 31-7 шешімдерімен; 05.09.2014 № 33-2; 17.11.2014 № 34-2; 04.12.2014 № 35-2 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері - 4 579 776 мың теңге белгіленген.
2014 – 2016 жылдарға жеке табыс салығы мен әлеуметтік салық түсімдерінің бөлу нормативтері ауданның бюджетіне 50 пайыз мөлшерде белгіленсін.
3. Аудандық жергілікті атқарушы органының резерві - 19 400 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
4. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттердің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2014 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2014 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтерінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административно-территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
8. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии районного
маслихата А. Жамишжанов
Секретарь районного маслихата Н. Укибаев
Приложение 1
к решению Байзакского
районного маслихата от
25 декабря 2013 года № 25-3
Районный бюджет на 2014 год

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының «Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау» жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А. Жамишжанов
Аудандық мәслихат
хатшысы
Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 24-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет