О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 9 апреля 2013 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 апреля 2013 года № 1919. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за № 1871 и опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 5 января 2013 года за № 1-2, 9 января 2013 года за № 3-4) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1)
доходы цифры "7 546 786" заменить цифрами "7 280 957";
поступление трансфертов цифры "6 339 786" заменить цифрами "6 073 957";
в подпункте 2)
затраты цифры "7 577 004" заменить цифрами "7 314 446";
в подпункте 5)
дефицит (профицит) бюджета цифры "-27 878" заменить цифрами "-57 573";
в подпункте 6)
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "27 878" заменить цифрами "57 573";
используемые остатки бюджетных средств цифры "26 424" заменить цифрами "29 695";
В пункте 5:
цифры "5 000" заменить цифрами "24 140"
2. Приложения 1, 4 названного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Секретарь
Жамбылского районного Жамбылского
маслихата: районного маслихата:
Т. Аширов Р. Бегалиев
Приложение 1
к решению Жамбылского районного
маслихата за № 16-2 от

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 сәуірдегі № 16-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 сәуірде № 1919 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1871 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1-2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 546 786" сандары "7 280 957" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 339 786" сандары "6 073 957" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 577 004" сандары "7 314 446" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) "-27 878" сандары "-57 573" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "27 878" сандары "57 573" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары "26 424" саны "29 695" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақта:
"5 000" сандары "24 140" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Т. Аширов Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының

13 618
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
61 042
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 252
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
35 142
006
Капитальные расходы государственного органа
120
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 528
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 880
004
Капитальные расходы государственного органа
280
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
116 219
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4 835
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 835
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 320
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 320
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26 404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 513
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
371
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 020
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 268
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 063
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
425
007
Капитальные расходы государственного органа
1 780
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 392
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71 392
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 846
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 846
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

13 618
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
61 042
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 252
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
35 142
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
11 528
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 160
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 880
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
116 219
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4 835
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 835
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 320
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 320
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26 404
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 513
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
371
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 020
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 268
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 063
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
425
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 780
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 392
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71 392
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 846
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 846
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер