О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 28 мая 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 июня 2013 года № 1955. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за № 1871 и опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 5 января 2013 года № 1-2, 9 января 2013 года № 3-4) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1)
доходы цифры "7 280 957" заменить цифрами "7 427 706";
поступление трансфертов цифры "6 073 957" заменить цифрами "6 220 706";
в подпункте 2)
затраты цифры "7 314 446" заменить цифрами "7 461 195".
В пункте 2:
цифры "3 750 041" заменить цифрами "3 786 457".
2. Приложения 1, 4 названного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Секретарь
Жамбылского районного Жамбылского
маслихата: районного маслихата:
Б. Иманбеков Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 18-2 от 28 мая 2013 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 13-3 от 14 декабря 2012 года
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
НАИМЕНОВАНИЕ
2013 год, сумма
тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 28 мамырдағы N 18-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 маусымда № 1955 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 шілдедегі № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1871 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1-2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1 тармақшада:
кірістер "7 280 957" сандары "7 427 706" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 073 957" сандары "6 220 706" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 314 446" сандары "7 461 195" сандарымен ауыстырылсын.
2 тармақта:
"3 750 041" сандары "3 786 457" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы:
Б. Иманбеков Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 мамырдағы
№ 18-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2013 жыл, сомасы мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

12 448
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
44 530
012
Капитальные расходы государственного органа
690
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
51 096
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
141 224
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
878 025
037
Строительство и реконструкция объектов образования
878 025
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
259 828
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
231 193
002
Программа занятости
39 500
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 169
005
Государственная адресная социальная помощь
5 395
006
Оказание жилищной помощи
15 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 766
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 500
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 656
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
120 207
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28 635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 801
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 344
021
Капитальные расходы государственного органа
490
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 098 954
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 000
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
11 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9 589
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
9 589
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

12 448
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
44 530
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
51 096
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
141 224
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
878 025
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
878 025
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
259 828
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
231 193
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 500
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 169
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 395
006
Тұрғын үй көмегі
15 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18 766
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 500
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
10 656
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
120 207
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28 635
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 801
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 344
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
490
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 098 954
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 000
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
11 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9 589
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
9 589
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

14 252
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
35 142
006
Капитальные расходы государственного органа
120
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 528
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 880
004
Капитальные расходы государственного органа
280
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
116 219
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
4 835
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 835
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 320
010
Развитие объектов сельского хозяйства
2 320
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
26 404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 513
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
371
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 020
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 268
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 063
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
425
007
Капитальные расходы государственного органа
1 780
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 392
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71 392
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 846
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 846
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 746
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

14 252
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
35 142
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
11 528
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 160
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 880
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
116 219
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
4 835
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 835
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 320
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
2 320
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
26 404
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 513
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
371
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 020
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 268
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 063
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
425
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 780
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 392
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71 392
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 846
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 846
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
11 746
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу