О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 7 октября 2013 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 октября 2013 года № 2025. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 июля 2016 года № 3-6
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21.07.2016 № 3-6.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за № 1871 и опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 5 января 2013 года № 1-2, 9 января 2013 года № 3-4) следующие изменения:
В пункте 1:
в подпункте 1)
доходы цифры "7 428 822" заменить цифрами "7 734 377";
поступление трансфертов цифры "6 228 822" заменить цифрами "6 534 377";
в подпункте 2)
затраты цифры "7 462 311" заменить цифрами "7 767 866".
2. Приложения 1, 4 названного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 7 қазандағы № 25-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қазанда № 2025 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 21.07.2016 № 3-6 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1871 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы № 1-2, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3-4 "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "7 428 822" сандары "7 734 377" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері "6 228 822" сандары "6 534 377" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "7 462 311" сандары "7 767 866" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии Жамбылского Секретарь
районного маслихата: Жамбылского районного маслихата:
Н. Укибаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 25-2 от 7 октября 2013 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 13-3 от 14 декабря 2012 года
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
НАИМЕНОВАНИЕ
2013 год, сумма тысяч тенге
Категория
Класс
Подкласс

4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап заңды күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихаты Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Н. Үкібаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2013 жылғы 7 қазандағы
№ 25-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 13-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
АТАУЫ
2013 жыл, сомасы мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
42 566
012
Капитальные расходы государственного органа
690
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
59 846
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
127 224
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 113 153
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 113 153
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
265 465
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
235 915
002
Программа занятости
39 500
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 169
005
Государственная адресная социальная помощь
4 095
006
Оказание жилищной помощи
15 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
16 766
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 596
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
121 007
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
17 782
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 550
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 716
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 344
021
Капитальные расходы государственного органа
490
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 083 538
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 331
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
14 331
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 589
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
5 589
464
Отдел образования района (города областного значения)

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
42 566
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
690
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
59 846
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
127 224
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 113 153
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 113 153
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
265 465
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
235 915
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
39 500
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 169
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4 095
006
Тұрғын үй көмегі
15 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
16 766
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 596
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
121 007
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
17 782
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 550
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 716
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 344
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
490
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 083 538
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 331
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
14 331
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 589
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
5 589
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

59 411
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14 102
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
33 661
006
Капитальные расходы государственного органа
120
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 528
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 160
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
10 880
004
Капитальные расходы государственного органа
280
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
123 956
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
18 914
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13 949
006
Капитальные расходы государственного органа
130
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4 835
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 955
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1 955
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20 683
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 533
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
307
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 100
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
887
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 856
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 708
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 950
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
5 978
007
Капитальные расходы государственного органа
1 780
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
65 696
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65 696
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
39 133
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
39 133
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

59 411
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 102
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
33 661
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
11 528
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 160
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 880
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
280
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
123 956
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
18 914
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 949
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
130
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4 835
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 955
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 955
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
20 683
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 533
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
307
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 100
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
887
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
1 856
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 708
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 950
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
5 978
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 780
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
65 696
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65 696
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
39 133
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
39 133
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер