О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 мая 2013 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 июня 2013 года № 1956
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 - 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1870, опубликованное в районной газете «Жаңа-өмір-Новая жизнь» от 18 января 2013 года № 6-7) внести изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 078 221» заменить цифрами «6 025 045»;
цифры «649 825» заменить цифрами «720 087»;
цифры «4 670» заменить цифрами «5 081»;
цифры «2 550» заменить цифрами «3 389»;
цифры «5 376 176» заменить цифрами «5 297 488»;
в подпункте 2):
цифры «6 236 550» заменить цифрами «6 184 374».

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 мамырдағы № 16-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 маусымда № 1956 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес Жуалы аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жуалы аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1870 болып тіркелген, 2013 жылдың 18 қаңтарында № 6-7 аудандық «Жаңа-өмір»-«Новая жизнь» газетінде жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 078 221» деген сандар «6 025 045» деген сандармен ауыстырылсын;
«694 825» деген сандар «720 087» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 670» деген сандар «5 081» деген сандармен ауыстырылсын;
«2 550» деген сандар «3 389» деген сандармен ауыстырылсын;
«5 376 176» деген сандар «5 297 488» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 236 550» деген сандар «6 184 374» деген сандармен ауыстырылсын.

34 653
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 424
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
1 600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
166 671
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
221 100
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
197 073
002
Программа занятости
26 100
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 776
005
Государственная адресная социальная помощь
16 000
006
Оказание жилищной помощи
4 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 025
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 114
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 423
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
84 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 627
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4 008
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 027
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 981
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
764
021
Капитальные расходы государственного органа
282
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
627 030
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
23 925
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
23 925
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
66 260
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
65 704
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020

34 653
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 424
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
1 600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
166 671
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
221 100
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
197 073
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
26 100
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 776
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 000
006
Тұрғын үй көмегі
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 025
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 114
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13 423
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
84 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 627
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4 008
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 027
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 981
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
764
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
282
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
627 030
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
23 925
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
23 925
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
66 260
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
65 704
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға мен жайластыруға

10 145
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 988
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 563
006
Капитальные расходы государственного органа
270
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 156
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 425
004
Капитальные расходы государственного органа
731
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
107 331
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
7 155
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 155
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16 882
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9 729
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
900
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 800
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
2 953
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 605
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
9 875
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
500
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
1 000
007
Капитальные расходы государственного органа
230
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 689
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71 689
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
32 713
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
32 713
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8 871
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

10 145
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 821
001
Жергілікті деңгейде аппарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 988
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 563
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 156
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 425
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
731
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
107 331
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
7 155
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 155
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16 882
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 729
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
900
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 800
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
2 953
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 605
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 875
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
500
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
230
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 689
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71 689
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
32 713
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
32 713
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8 871
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

001
«Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа»
040
«Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
014
«Организация водоснабжения населенных пунктов»
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат аула Б. Момышулы Жуалынского района Жамбылской области»
18 216
10 053
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
10 040
2 438
761
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Актюбинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 356
1 929
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Боралдайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 380
1 841
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 909
3 773
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Шакпакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 811
2 853
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Карасазского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 981
5 981
262
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 641
1 994
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 812
2 330
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кокбастауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 959
2 211
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
8 107
1 618
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
14 752
1 161
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Мынбулакского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9 316
3 079
500
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Тогызтарауского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
4 166
235
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат Биликольского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
9 828
1 380
172
Итого
144 274
42 876
1 695
продолжение таблицы:                                   (тысячи тенге)
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
Наименование программ
009
«Обеспечение санитарии населенных пунктов»
011
«Благоустройство и озеленение населенных пунктов»

001
"Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтің әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру»
014
«Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру»
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18 216
10 053
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10 040
2 438
761
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 356
1 929
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 380
1 841
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 909
3 773
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 811
2 853
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 981
5 981
262
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 641
1 994
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 812
2 330
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 959
2 211
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8 107
1 618
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14 752
1 161
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 316
3 079
500
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4 166
235
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9 828
1 380
172
Барлығы
144 274
42 876
1 695
кестенің жалғасы:                                         (мың теңге)
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараттарының атауы
Бағдарлама атауы
009
"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011
"Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"