Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории сел Кайрат и Дихан Аксайского сельского округа
Решение акима Аксайского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области от 8 августа 2013 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 сентября 2013 года № 1999
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 10-127 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Жуалынского района за № 06-02/64 от 2 мая 2013 года РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением эпизоотического очага бруцеллеза мелкого рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории сел Кайрат и Дихан Аксайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Аксайского сельского округа Жексенбаева Канатбека Адиловича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      А.Т. Бекжигитов
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель государственного учреждения
«Управление санитарно-эпидемиологического
надзора по Жуалынскому району»
М. Искаков
8 августа 2013 год
Руководитель государственного учреждения
«Отдел внутренних дел Жуалынского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Б.А. Буркитбаев
8 августа 2013 год
Руководитель государственного учреждения
«Жуалынская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан»
Е. Ошанов
8 августа 2013 год

Ақсай ауылдық округінің Қайрат және Дихан ауылдары аумағына шектеу іс - шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгілеу туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 8 тамыздағы № 21 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 қыркүйекте № 1999 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-127 баптарына сәйкес және Жуалы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 06-02/64 ұсынысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұсақ мүйізді малдардан бруцеллездің эпизоотиялық ошағының анықталуына байланысты Ақсай ауылдық округінің Қайрат және Дихан ауылдары аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсай ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Жексенбаев Қанатбек Әділұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі                    А.Т. Бекжігітов
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Жамбыл облысы ішкі істер
Департаментінің Жуалы аудандық
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.А. Бүркітбаев
8 тамыз 2013 жыл
«Жуалы ауданы бойынша Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Искаков
8 тамыз 2013 жыл
«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Жуалы аудандық аумақтық
инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е. Ошанов
8 тамыз 2013 жыл