О внесении изменений в решение Кордайского районного Маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 23 июля 2013 года № 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 июля 2013 года № 1981. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27 января 2014 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27.01.2014 № 26-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного Маслихата от 4 июля 2013 года № 15-3 «О внесении изменений и дополнения в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1966) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного Маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1867, опубликовано в газете «Кордайский маяк» от 29 декабря 2012 года за № 203-204) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «8 303 277» заменить цифрами «8 337 988»;
цифры «7 003 277» заменить цифрами «7 037 988»;
в подпункте 2):

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 шілдедегі № 19-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 шілдеде № 1981 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 26-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 15-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1966 болып тіркелген) негізінде аудандық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1867 болып тіркелген, 2012 жылдың 29 желтоқсанында №  203-204 «Қордай шамшырағы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«8 303 277» сандары «8 337 988» сандарымен ауыстырылсын;
«7 003 277» сандары «7 037 988» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

128233
464
Отдел образования района (города областного значения)
18057
018
Организация профессионального обучения
18057
464
Отдел образования района (города областного значения)
236888
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13233
002
Создание информационных систем
162
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
65977
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
546
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33240
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
105630
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1165752
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1165752
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
346905
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
311624
002
Программа занятости
64622
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38561
005
Государственная адресная социальная помощь
15000
006
Оказание жилищной помощи
3000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32025
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5484
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36171
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
100000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15345
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1416
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35281
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31092
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

128233
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18057
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18057
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
236888
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13233
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
65977
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
546
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33240
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
105630
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1165752
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1165752
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
346905
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
311624
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64622
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38561
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15000
006
Тұрғын үй көмегі
3000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32025
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5484
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
36171
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
100000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15345
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1416
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35281
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31092
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

109447
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
109447
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
48535
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
48535
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15287
002
Создание информационных систем
162
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29568
015
Капитальные расходы государственного органа
3518
12
Транспорт и коммуникации
287129
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1346
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1346
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
285783
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
285783
13
Прочие
181770
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
105915
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
105915
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6558
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6558
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
15810
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
15448
002
Создание информационных систем
162
007
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53487
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13510
013
Капитальные расходы государственного органа
2496
020
Создание информационных систем
162
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34719
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов

109447
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
109447
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
48535
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
48535
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15287
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29568
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3518
12
Көлiк және коммуникация
287129
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1346
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1346
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
285783
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
285783
13
Басқалар
181770
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
105915
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
105915
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6558
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6558
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
15810
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15448
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53487
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13510
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2496
020
Ақпараттық жүйелер құру
162
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34719
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу