О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 15 июля 2013 года № 17-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 июля 2013 года № 1975
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 15-3 от 4 июля 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3» «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1966) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1866, опубликовано 11, 16 января 2013 года  в газете «Меркенский вестник» за № 5, 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5 986 526» заменить на цифры «6 040 179»;
цифры «4 846 602» заменить на цифры «4 900 255»;
в подпункте 2):
цифры «6 051 202» заменить на цифры «6 104 855»;
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Р. Нуралбеков                              И. Ахметжанов
Приложение 1
к решению № 17-3 маслихата
Меркенского района

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2013 жылғы 15 шілдедегі № 17-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде № 1975 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылдың 4 шілдедегі № 15-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1966 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1866 болып тіркелген, 2013 жылғы 11, 16 қаңтардағы, № 5, 6 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5 986 526» сандары «6 040 179» сандарымен ауыстырылсын;
«4 846 602» сандары «4 900 255» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 051 202» сандары «6 104 855» сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Р. Нұралбеков                              І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының

15 425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 475
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 950
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28 704
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 877
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 827
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 366
004
Капитальные расходы государственного органа
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
119 253
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
6 075
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 075
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
17 958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 958
003
Капитальные расходы государственного органа
300
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 800
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 900
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 540
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 190
007
Капитальные расходы государственного органа
350
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
86 680
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
86 680
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36 559
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36 559
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 059
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

15 425
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 475
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7 950
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28 704
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 877
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 827
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 866
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 366
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
119 253
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
6 075
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6 075
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17 958
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 958
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 800
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 900
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 540
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 190
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
86 680
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
86 680
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 559
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36 559
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 059
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

3 187
452
Отдел финансов района (города областного значения)
3 187
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
3 187
Используемые остатки бюджетных средств
69 676
Приложение 2
к решению № 17-3 маслихата
Меркенского района от
15 июля 2013 года
Приложение № 5
к решению № 10-3 маслихата
Меркенского района от
21 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2013 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001. Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005. Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
014. Организация водоснабжения населенных пунктов
008. Освещение улиц населенных пунктов
009. Обеспечение санитарии населенных пунктов
Актоганский сельский округ

3 187
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3 187
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
3 187
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
69 676
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 15 шілдедегі
№ 17-3 шешіміне 2 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне № 5 – қосымша
2013 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Ақтоған ауылдық округі