О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы»
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 6 сентября 2013 года № 19-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 сентября 2013 года № 2015
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного Маслихата № 16-3 от 23 августа 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3» «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1998) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного Маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1866, опубликовано 11, 16 января 2013 года  в газете «Меркенский вестник» за № 5, 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 040 179» заменить цифрами «6 102 638»;
цифры «1 117 641» заменить цифрами «1 178 882»;
цифры «9 433» заменить цифрами «12 192»;
цифры «12 850» заменить цифрами «14 702»;
цифры «4 900 255» заменить цифрами «4 896 862»;
в подпункте 2):
цифры «6 104 855» заменить цифрами «6 167 314»;
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного Маслихата                        Маслихата
Б. Жексембиев                              И. Ахметжанов
Приложение 1
к решению № 19-3 Маслихата
Меркенского района

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2013 жылғы 6 қыркүйектегі № 19-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 қыркүйекте № 2015 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылдың 23 тамыздағы № 16-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1998 болып тіркелген) негізінде аудандық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1866 болып тіркелген, 2013 жылғы 11, 16 қаңтардағы, № 5, 6 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 040 179» сандары «6 102 638» сандарымен ауыстырылсын;
«1 117 641» сандары «1 178 882» сандарымен ауыстырылсын;
«9 433» сандары «12 192» сандарымен ауыстырылсын;
«12 850» сандары «14 702» сандарымен ауыстырылсын;
«4 900 255» сандары «4 896 862» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 104 855» сандары «6 167 314» сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихат                          Аудандық Мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
Б. Жексембиев                              І. Ахметжанов
Меркі аудандық Мәслихатының