О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2012 года № 9-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 14 ноября 2013 года № 19-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 ноября 2013 года № 2047
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.           В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 31 октября 2013 года № 18-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2033) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова № 9-5 от 21 декабря 2012 года «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1868, опубликовано 9 января в № 3-4 и 11 января 2013 года в № 5-6 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры «6 463 814» заменить цифрами «6 465 128»;
цифры «18 453» заменить цифрами «17 831»;
цифры «4 436 638» заменить цифрами «4 438 574»;
в подпункте 2):
цифры «6 567 166» заменить цифрами «6 573 592»;
в подпункте 4):
по строке «сальдо по операциям с финансовыми активами»
цифры «43 240» заменить цифрами «38 128»;
по строке приобретение финансовых активов»
цифры «43 240» заменить цифрами «38 128»;
Приложения 1 и 7 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 19-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 қарашада № 2047 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылдың 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы № 18-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2033 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1868 болып тіркелген, 2013 жылдың 9 қаңтардағы № 3-4 және 11 қаңтардағы 5-6 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 463 814» сандары «6 465 128» сандарымен ауыстырылсын;
«18 453» сандары «17 831» сандарымен ауыстырылсын;
«4 436 638» сандары «4 438 574» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«656 7166» сандары «6 573 592» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо» жолындағы «43 240» сандары «38 128» сандарымен ауыстырылсын;
«Қаржы активтерін сатып алу» жолындағы «43 240» сандары «38 128» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного  маслихата                       районного маслихата
К. Кульбараков                             Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 19-4 от 14 ноября 2013 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 9-5 от 21 декабря 2012 года
Бюджет на 2013 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
Сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I.ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім, әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
К. Кульбараков                             Б. Шамаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 14 қарашадағы
№ 19-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9-5 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған бюджет
(мың теңге)
Санаты
Кірістер атауы
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

9 354
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
9 354
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 977 467
003
Общеобразовательное обучение
2 859 852
006
Дополнительное образование для детей
117 615
464
Отдел образования района (города областного значения)
268 200
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7 596
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
22 225
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
41 804
012
Капитальные расходы государственного органа
3 950
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 319
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
3 200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
174 106
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
231 249
037
Строительство и реконструкция объектов образования
231 249
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
279 747
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
244 191
002
Программа занятости
38 808
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 037
005
Государственная адресная социальная помощь
9 437
006
Оказание жилищной помощи
8 864
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18 639
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 304
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21 873
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
110 500
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 700
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 029
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 556
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

9 354
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9 354
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 977 467
003
Жалпы білім беру
2 859 852
006
Балаларға қосымша білім беру
117 615
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
268 200
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 596
004
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
22 225
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
41 804
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 950
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
15 319
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
3 200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
174 106
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
231 249
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
231 249
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
279 747
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
244 191
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
38 808
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 037
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9 437
006
Тұрғын үй көмегі
8 864
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18 639
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 304
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
21 873
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
110 500
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 700
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 029
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 556
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер