О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2012 года № 9-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 10 декабря 2013 года № 20-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2013 года № 2067
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 9 декабря 2013 года № 19-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2061) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова № 9-5 от 21 декабря 2012 года «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1868, опубликовано в районной газете «Кұлан таңы» от 9 января за № 3-4 и 11 января 2013 года за № 5-6 ) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6465128» заменить цифрами «6437172»;
цифры «17831» заменить цифрами «18067»;
цифры «4438574» заменить цифрами «4410382»;
в подпункте 2):
цифры «6573592» заменить цифрами «6545411»;
в подпункте 5):
цифры «-193148» заменить цифрами «-192923»;
в подпункте 6):
цифры «193148» заменить цифрами «192923»;
по строке «погашение займов»
цифры «5374» заменить цифрами «5599»;
Приложения 1 и 7 к решению изложить в новой редакции согласно  приложения 1и 2 к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 20-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2067 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылдың 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2061 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1868 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 3-4 және 2013 жылғы 11 қаңтардағы № 5-6 аудандық «Құлан таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6465128» сандары «6437172» сандарымен ауыстырылсын;
«17831» сандары «18067» сандарымен ауыстырылсын;
«4438574» сандары «4410382» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6573592» сандары «6545411» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-193148» сандары «-192923» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«193148» сандары «192923» сандарымен ауыстырылсын;
«Қарыздарды өтеу» жолындағы «5374» сандары «5599» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
К. Кульбараков                             Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 20-4 от 10 декабря 2013 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 9-5 от 21 декабря 2012 года
Бюджет на 2013 год
(тысяч тенге)
Категория
Наименование доходов
Сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I.ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім, әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
К. Кульбараков                             Б. Шамаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 20-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 9-5 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған бюджет
(мың теңге)
Санаты
Кірістер атауы
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР