О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 10 апреля 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 апреля 2013 года № 1923. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 27 марта 2013 года № 11-6 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1905) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1872 опубликовано в районной газете «Сарысу» от 13 января 2013 года № 2-3), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «5 135 221» заменить цифрами «4 872 301»;
цифры «4 746 536» заменить цифрами «4 483 616»;
в подпункте 2) цифры «5 135 221» заменить цифрами « 4 889 271»;
в подпункте 6) цифры «97 189» заменить цифрами «114 159»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі № 14-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 сәуірде № 1923 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 11-6 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1905 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1872 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «5 135 221» деген сандар «4 872 301» деген сандармен ауыстырылсын;
«4 746 536» сандар «4 483 616» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5 135 221» деген сандар «4 889 271» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «97 189» деген сандар «114 159» деген сандармен ауыстырылсын;

78279
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
7086
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7086
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7753
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8957
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8257
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51983
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51983
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54615
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
54615
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26169
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28200
015
Капитальные расходы государственного органа
246
12
Транспорт и коммуникации
209266
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
202066
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
202066
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5200
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
2000
13
Прочие
98315
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

78279
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
7086
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7086
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9253
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7753
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8957
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8257
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51983
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51983
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54615
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
54615
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
26169
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28200
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
246
12
Көлік және комуникация
209266
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
202066
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
202066
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5200
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
2000
13
Басқалар
98315
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты