О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 31 мая 2013 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 июня 2013 года № 1957. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1940) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1872 опубликовано в районной газете «Сарысу» от 13 января 2013 года № 2-3), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «4 872 301» заменить цифрами «4 854 709»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 31 мамырдағы № 15-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 маусымда № 1957 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1940 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4  шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1872 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «4 872 301» деген сандар «4 854 709» деген сандармен ауыстырылсын;

цифры «4 483 616» заменить цифрами «4 466 024»;
в подпункте 2) цифры «4 889 271» заменить цифрами «4 871 679»;
в подпункте 5) цифры «- 97 189» заменить цифрами «- 114 159».
Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции соответственно приложениям 1 и 2 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
С. Абдималиков                             Б. Дондаұлы
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 15-2 от 31 мая 2013 года
Приложение № 1 к решению
маслихата Сарысуского района
№ 12-4 от 19 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Категория
2013 год, сумма тыс тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. ДОХОДЫ

«4 483 616» деген сандар «4 466 024» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «4 889 271» деген сандар «4 871 679» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы «- 97 189» деген сандар «- 114 159» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
С. Абдималиков                             Б. Дондаұлы
Сарысу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 31 мамырдағы
№ 14-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 12-4 шешіміне 1 – қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

230 891
002
Программа занятости
29 210
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 598
005
Государственная адресная социальная помощь
5 668
006
Оказание жилищной помощи
53 600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14 937
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 905
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 650
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
92 092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 519
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
712
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 070
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
1 070
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 393
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
021
Капитальные расходы государственного органа
221
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
829 375
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
295 354
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
284 545
005
Снос аварийного и ветхого жилья
10 809
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 745
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
2 745
479
Отдел жилищной инспекции
6 711
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
6 429
005
Капитальные расходы государственного органа
282
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

230 891
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29 210
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 598
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 668
006
Тұрғын үй көмегі
53 600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
14 937
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 905
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 650
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
92 092
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 519
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
712
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 070
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
1 070
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 614
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 393
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
221
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
829 375
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
295 354
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
284 545
005
Авариялық және ескi тұрғын үйлердi бұзу
10 809
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 745
074
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға
2 745
479
Тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 711
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 429
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
282
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

10 151
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 496
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
7 195
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 695
004
Капитальные расходы государственного органа
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
78 279
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
7 086
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 086
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
1 000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9 253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 753
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 957
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 257
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов
700
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51 983
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
51 983
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
54 615
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
54 615
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
26 169
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28 200
015
Капитальные расходы государственного органа
246
12
Транспорт и коммуникации
188 170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
181 610
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
181 610
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

10 151
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
10 496
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 195
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 695
004
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
78 279
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
7 086
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 086
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9 253
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 753
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 957
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 257
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51 983
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
51 983
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
54 615
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
54 615
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
26 169
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28 200
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
246
12
Көлік және комуникация
188 170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
181 610
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181 610
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі