О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 26 марта 2013 года № 13-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области от 2 апреля 2013 года № 1906
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.                В соответствии с пунктами 57 статьи 44, пунктом 4 статьи 106, пункта 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12–3 «О районном бюджете на 2013–2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликованное в газете «Талас тынысы» 9 января 2013 года № 5–6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 645 655» заменить цифрами «6 270 655»;
цифры «378 494» заменить цифрами «3 494»;
в подпункте 2):
цифры «6 645 655» заменить цифрами «6 410 629»;
в подпункте 5):
цифры «-112 276» заменить цифрами «-252 250»;
в подпункте 6):
цифры «112 276» заменить цифрами «252 250»;

"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы N 13-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 сәуірде № 1906 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 44 бабының 57 тармақтарына, 106 бабының 4 тармағына, 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5 – 6 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 645 655» сандары «6 270 655» сандарымен ауыстырылсын;
«378 494» сандары «3 494» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 645 655» сандары «6 410 629» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-112 276» сандары «-252 250» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«112 276» сандары «252 250» сандарымен ауыстырылсын;