О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 12 апреля 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 апреля 2013 года № 1918
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктами 25 статьи 106, пунктами 15 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 27 марта 2013 года № 11 – 6 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10 – 3 «Об областном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1905), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12 – 3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликованное в газете «Талас тынысы» 9 января 2013 года № 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 270 655» заменить цифрами «5 726 440»;
цифры «5 734 361» заменить цифрами «5 190 146»;
в подпункте 2):
цифры «6 410 629» заменить цифрами «5 877 292»;
в подпункте 5):
цифры «-252 250» заменить цифрами «-263 128»;
в подпункте 6):
цифры «252 250» заменить цифрами «263 128»;

"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірде № 14-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 17 сәуірде № 1918 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі:
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 және 5 тармақтарына, 109 бабының 1 және 5 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы № 11-6 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1905 болып тіркелген), аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТTІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5 – 6 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 270 655» сандары «5 726 440» сандарымен ауыстырылсын;
«5 734 361» сандары «5 190 146» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 410 629» сандары «5 877 292» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-252 250» сандары «-263 128» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«252 250» сандары «263 128» сандарымен ауыстырылсын;

цифры «139 974» заменить цифрами «150 852».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
Р. Сейдалиев                               Ж. Асемов
Приложение - 1
к решению Таласского
районного маслихата
от 12 апреля 2013 года № 14 – 2
Приложение - 1
к решению Таласского
районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс                    Наименование
Подкласс
1
2
3
1. ДОХОДЫ

«139 974» сандары «150 852» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
Р. Сейдалиев                               Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 сәуірдегі
№ 14 - 2 шешіміне 1 – қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12 - 3 шешіміне 1- қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы                      Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1.КІРІСТЕР