О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 8 октября 2013 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 октября 2013 года № 2026
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-5 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2018), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12 – 3 "О районном бюджете на 2013 – 2015 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликованное в газете "Талас тынысы" 9 января 2013 года № 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 917 292" заменить цифрами "6 907 515";
цифры "6 276 014" заменить цифрами "6 266 237";
в подпункте 2):
цифры "7 068 144" заменить цифрами "7 058 367".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 23-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 қазанда № 2026 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10 – 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17 – 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2018 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12 – 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5 – 6 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 917 292» сандары «6 907 515» сандарымен ауыстырылсын;
«6 276 014» сандары «6 266 237» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 068 144» сандары «7 058 367» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
А. Райымбеков
Ж. Асемов
Приложение к решению
Таласского районного маслихата
от 8 октября 2013 года № 23-2
Приложение - 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
1.ДОХОДЫ

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
А. Райымбеков                              Ж. Әсемов
Талас аудандық мәслихатының
2013 жылғы 8 қазандағы
№ 23-2 шешіміне қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 - қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы                      Атауы
Ішкі сыныбы
1
2
3
1.КІРІСТЕР