О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 12 ноября 2013 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 ноября 2013 года № 2043
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 31 октября 2013 года № 18-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2033) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-2 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1865, опубликовано в районной газете «Шуская долина» от 5 января 2013 года за № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 820 391» заменить цифрами «7 738 467»;
цифры «5 950 645» заменить цифрами «5 868 721»;
в подпункте 2):
цифры «7 868 411» заменить цифрами «7 786 487»;

"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 22-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 2043 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-1015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы № 18-3 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2033 тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1865 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы аудандық «Шу өңірі» № 2 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7 820 391» сандары «7 738 467» сандарымен ауыстырылсын;
«5 950 645» сандары «5 868 721» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 868 411» сандары «7 786 487» сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь маслихата
И. Тортаев                                 Б. Саудабаев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 12 ноября 2013 года № 22-2
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-2
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
І. Тортаев                                 Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 қарашадағы
№ 22-2 шешіміне № 1 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне № 1 қосымша
2013 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

2 610
007
Подготовка и участие сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областные спортивные соревнования
3 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
123 088
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11 162
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
11 162
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 830
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 211
004
Организация работ по зонированию земель
1 169
007
Капитальные расходы государственного органа
450
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
98 096
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ветеринарии
11 090
003
Капитальные расходы государственного органа
2 325
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
3 000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 049
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
75 632
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
37 824
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
37 824
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
16 723
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
20 301
015
Капитальные расходы государственного органа
800
12
Транспорт и коммуникации
371 573
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
371 573
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
341 573
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
30 000
13
Прочие
129 107
452
Отдел финансов района (города областного значения)
30 000
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
30 000

2 610
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
123 088
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
11 162
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
11 162
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 830
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 211
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 169
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
98 096
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 090
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 325
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 049
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
75 632
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
37 824
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
37 824
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету, және облыс қалаларының, аудандардың елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 723
013
Аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын, аудан аумағында қала құрылысын дамытудың схемаларын әзірлеу
20 301
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
12
Көлiк және коммуникация
371 573
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
371 573
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
341 573
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
30 000
13
Басқалар
129107
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
30 000
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
30 000

6 279
008
Погашение займов местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
6 279
08
Используемые остатки бюджетных средств
109 103
Приложение № 2 к решению
Шуского районного маслихата
от 12 ноября 2013 года № 22-2
Приложение № 5 к решению
Шуского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-2
Перечень объема выделенных денежных средств по программе города районного значения, поселка, аула (села), аульных (сельских) округов
(тысяч тенге)
Наименование
Наименование программ
001 Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
005 Организация бесплатного проезда учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
003 Оказание социальной помощи нуждающимся на дому
022 Материально-техническое обеспечение государственных органов
1
Государственное коммунальное учреждение «Аппарат акима Бирликустемского сельского округа»

6 279
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
6 279
08
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
109 103
Шу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 қарашадағы
№ 22-2 шешіміне 2 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-2 шешіміне 5 қосымша
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі
(мың теңге)
Реттік саны
Атауы
Бағдарлама атауы
001 Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты қызметін қамтамасыз ету
005 Ауылдық селолық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
003 Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1
«Бірлікүстем селолық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі