О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 27 июня 2013 года N 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 июля 2013 года N 2357
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2058, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2012 года N 218-219 (21422), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2012 года N 165-166 (21329-21330)), в которое внесены изменения решением XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года N 128 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2244, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 26 марта 2013 года N 46 (21472), "Индустриальная Караганда" от 26 марта 2013 года N 37-38 (21370-21371)), следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1234567 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 158289375 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 41305231 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 936904 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 500 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 116046740 тыс. тенге;
2) затраты – 158278854 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1805929 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 2760046 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов – 954117 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2419007 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 2420207 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1200 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 4214415 тыс. тенге;

Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы X сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XVІ сессиясының 2013 жылғы 27 маусымдағы N 176 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 шілдеде N 2357 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы  N 107 Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 2058 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 218-219 (21422), 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 165-166 (21329-31330) газеттерінде жарияланған)), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы N 128 ХII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 2244 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 наурыздағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 46 (21472), 2013 жылғы 26 наурыздағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 37-38 (21370-21371)) газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет 1234567 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 158289375 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 41305231 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 936904 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 116046740 мың теңге;
2) шығындар – 158278854 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1805929 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 2760046 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 954117 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2419007 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2420207 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1200 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 4214415 мың теңге;

5253941
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
393232
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
468079
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
306085
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
443035
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
486088
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1035490
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25287
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3144496
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
4098399
4
Поликлиники
10961434
253
Управление здравоохранения области
10961434
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
9359562
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1464497
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
137375
5
Другие виды медицинской помощи
1736712
253
Управление здравоохранения области
1736712
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1696604
029
Областные базы спецмедснабжения
40108
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3759568
253
Управление здравоохранения области
3727769
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
128684
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
581560
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
17685
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8499
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

5253941
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
393232
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
468079
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
306085
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
443035
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
486088
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1035490
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25287
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3144496
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
4098399
4
Емханалар
10961434
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10961434
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
9359562
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1464497
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
137375
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1736712
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1736712
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1696604
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40108
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3759568
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3727769
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128684
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
581560
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
17685
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8499
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі

13105
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1205
262
Управление культуры области
28537
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
25935
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2602
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
67189
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
271
Управление строительства области
4525444
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2344444
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2061000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
120000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
27266
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
27266
2
Коммунальное хозяйство
15422988
271
Управление строительства области
3293550
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1621901
030
Развитие коммунального хозяйства
1671649
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
12129438
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
70256
009
Целевые текущие трансферты бюджету города Приозерск Карагандинской области на поддержание инфраструктуры города

13105
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11900
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1205
262
Облыстың мәдениет басқармасы
28537
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25935
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2602
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
67189
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67189
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4525444
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2344444
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2061000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
120000
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
27266
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27266
2
Коммуналдық шаруашылық
15422988
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3293550
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1621901
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1671649
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
12129438
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70256
009
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

856
9
Прочие
10091369
257
Управление финансов области
267899
012
Резерв местного исполнительного органа области
267899
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
659130
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
243850
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
232088
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
183192
265
Управление предпринимательства и промышленности области
2449346
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
10000
007
Реализация Стратегии индустриально-инновационного развития
19446
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2320600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
39300
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2899682
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Карагандинской области на средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1989442
271
Управление строительства области
3815312
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
746732
060
Целевые трансферты на развитие бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
485285
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2139960
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

856
9
Басқалар
10091369
257
Облыстың қаржы басқармасы
267899
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
267899
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
659130
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
243850
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232088
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
183192
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2449346
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10000
007
Индустриялық-инновациялық даму стратегиясын іске асыру
19446
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
2320600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
39300
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
60000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2899682
026
Қарағанды облысының аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
910240
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1989442
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3815312
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
746732
060
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
485285
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2139960
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

56721858
в том числе:
Целевые текущие трансферты
30034522
Целевые трансферты на развитие
23927290
Бюджетные кредиты
2760046
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
30034522
в том числе:
Департамент внутренних дел области
2089868
На содержание штатной численности, осуществляющей обслуживание режимных стратегических объектов
93890
На обеспечение безопасности дорожного движения
136541
На содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции
160249
На содержание и материально-техническое оснащение центра временного размещения оралманов и центра адаптации и интеграции оралманов
2089
На повышение размера доплат за специальные звания сотрудникам органов внутренних дел, содержащихся за счет средств местных бюджетов
1697099
Управление экономики и бюджетного планирования области
522341
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
На реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
232088
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
229192
Управление туризма, физической культуры и спорта
1848
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1848
Управление образования области
4296792
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1592537
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
820744
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8700
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163880
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
88001
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
275000
На оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
416354
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
514191
На выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования
75661
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования

56721858
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
30034522
Нысаналы даму трансферттері
23927290
Бюджеттік кредиттер
2760046
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
30034522
оның ішінде:
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2089868
Режимдік стратегиялық объектілерге қызмет көрсетуді жүзеге асыратын штат санын ұстауға
93890
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
136541
Көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға
160249
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу және ықпалдастыру орталығын күтіп-ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға
2089
Жергілікті бюджеттер есебінен ұсталатын ішкі істер органдарының қызметкерлеріне арнаулы атақтары үшін қосымшаақы мөлшерін арттыруға
1697099
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
522341
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
61061
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамуына жәрдемдесу жөнiндегi шараларды iске асыруға
232088
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
229192
Облыстың туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасы
1848
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
1848
Облыстың білім беру басқармасы
4296792
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1592537
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға
820744
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
8700
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
88001
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
275000
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге
416354
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
514191
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге
75661
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымшаақы белгілеуге

140033
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
201691
Управление здравоохранения области
12175680
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
6876491
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3623660
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1675529
Управление координации занятости и социальных программ области
218833
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
16764
На введение стандартов специальных социальных услуг
157957
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
44112
Управление предпринимательства и промышленности области
2429900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
10000
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2320600
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
39300
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60000
Управление сельского хозяйства области
5251052
На поддержку семеноводства
57622
На поддержку племенного животноводства
1091199
На повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2506300
На материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
788769
На проведение противоэпизотических мероприятий
767162
Повышение экономической доступности гербицидов
40000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
562766
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
305755
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
257011
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2460240
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1550000
На средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
25202
На реализацию природоохранных мероприятий
25202
Целевые трансферты на развитие:
23927290
в том числе:
Управление строительства области
13140486
На строительство и реконструкцию объектов образования
982670
На развитие объектов коммунального хозяйства

140033
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
201691
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12175680
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
6876491
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3623660
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1675529
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
218833
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
16764
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
157957
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
44112
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2429900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
10000
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2320600
"2020 дейін бизнестің жол картасы" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді жартылай кепілдендіру
39300
"2020 дейін бизнестің жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
60000
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
5251052
Тұқым шаруашылығын қолдауға
57622
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдау үшін
1091199
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыру үшін
2506300
Мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға
788769
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
767162
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
40000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
562766
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
305755
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
257011
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2460240
Облыстың автомобиль жолдарын және көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
1550000
"Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге
910240
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
25202
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға
25202
Нысаналы даму трансферттері:
23927290
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
13140486
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
982670
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға

2824198
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1845000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1750000
На развитие теплоэнергетической системы
2330726
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
672059
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1833980
На строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
485285
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
416568
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2809862
На развитие транспортной инфраструктуры
820420
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1989442
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
5556735
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3598045
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1958690
Управление предпринимательства и промышленности области
2420207
Увеличение уставного капитала АО "НК "СПК" "Сарыарка"
2420207
Бюджетные кредиты
2760046
в том числе:
Управление строительства области
1565000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1565000
Управление экономики и бюджетного планирования области
321966
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
321966
Управление сельского хозяйства области
747864
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
747864
Управление предпринимательства и промышленности области
125216
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
125216
Приложение 3
к решению XVI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 27 июня 2013 года N 176
Приложение 5
к решению X сессии
Карагандинского областного маслихата
от 05 декабря 2012 года N 107
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2013 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
37459398
в том числе:
Целевые текущие трансферты
13492950
Целевые трансферты на развитие
21954266
Бюджетные кредиты
2012182
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
13492950
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
476341
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

2824198
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1845000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1750000
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
2330726
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
672059
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1833980
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға
485285
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
416568
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2809862
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
820420
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1989442
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5556735
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3598045
Ауылдық елді мекендерде сумен қамту жүйесін дамытуға
1958690
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
2420207
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
2420207
Бюджеттік кредиттер
2760046
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1565000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1565000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
321966
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
321966
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
747864
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
747864
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
125216
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
125216
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 27 маусымдағы
XVI сессиясының N 176 шешіміне
3-қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
Х сессиясының N 107 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
37459398
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13492950
Нысаналы даму трансферттері
21954266
Бюджеттік кредиттер
2012182
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13492950
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
476341
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
61061
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге

232088
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
183192
Управление образования области
3287314
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1592537
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
758100
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
155686
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
514191
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
191300
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8700
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
На ремонт объектов образования
54900
Управление культуры области
25935
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
25935
Управление координации занятости и социальных программ области
97017
На введение стандартов специальных социальных услуг
97017
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4456564
На жилищно-коммунальное хозяйство
3166995
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
1262303
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
27266
Управление сельского хозяйства области
762681
На проведение противоэпизотических мероприятий
762681
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4387098
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3161363
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
248306
На средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
910240
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
Целевые трансферты на развитие:
21954266
в том числе:
Управление строительства области
11999841
На развитие объектов спорта
66700
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2069326
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2344444
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020

232088
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
183192
Облыстың білім беру басқармасы
3287314
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1592537
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
758100
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
155686
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
514191
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
191300
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
8700
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
11900
Білім беру объектілерінің жөндеу жұмыстары
54900
Облыстың мәдениет басқармасы
25935
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
25935
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
97017
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
97017
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4456564
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
3166995
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
1262303
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
27266
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
762681
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
762681
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
4387098
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
3161363
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
248306
"Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге
910240
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
67189
Нысаналы даму трансферттері:
21954266
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
11999841
Спорт объектілерін дамыту
66700
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2069326
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2344444
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға