Об областном бюджете на 2014-2016 годы
Решение XХII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 декабря 2013 года № 2471
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1234567 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 170965925 тыс.тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47818239 тыс.тенге;
неналоговым поступлениям – 1764607 тыс.тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2915 тыс.тенге;
поступлениям трансфертов – 121380164 тыс.тенге;
2) затраты – 171458526 тыс.тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 672329 тыс.тенге:
бюджетные кредиты – 3489897 тыс.тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2817568 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 757928 тыс.тенге:
приобретение финансовых активов – 1050118 тыс.тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 292190 тыс.тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1922858 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1922858 тыс.тенге:
поступление займов – 3489897 тыс.тенге;
погашение займов – 2831621 тыс.тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1264582 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 20.11.2014 № 332 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2014 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Установить на 2014 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Улытауского района, города Сатпаев – 0 процентов;
2) по социальному налогу:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Шетского районов – по 70 процентов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау, Шахтинск – по 50 процентов, Улытауского района, города Сатпаев – 0 процентов.

2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы XХІІ сессиясының № 242 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 желтоқсанда № 2471 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет 1234567 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 170965925 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47818239 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 1764607 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2915 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 121380164 мың теңге;
2) шығындар – 171458526 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 672329 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3489897 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2817568 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 757928 мың.теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 1050118 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 292190 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1922858 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1922858 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 3489897 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 2831621 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1264582 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық  мәслихатының 20.11.2014 N 332 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2014 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Ұлытау ауданы, Сәтбаев қаласы – 0 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Шет аудандары – 70 пайыздан, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау, Шахтинск қалалары – 50 пайыздан, Ұлытау ауданы, Сәтбаев қаласы – 0 пайыз.

Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решением Карагандинского областного маслихата от 15.04.2014 № 276 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 25759831 тыс. тенге, в том числе:
Абайскому району – 2251204 тыс. тенге;
Актогайскому району – 1380616 тыс. тенге;
городу Балхаш – 910639 тыс. тенге;
Бухар-Жыраускому району – 3096385 тыс. тенге;
Жанааркинскому району – 1951405 тыс. тенге;
городу Каражал – 635142 тыс. тенге;
Каркаралинскому району – 3256839 тыс. тенге;
Нуринскому району – 2252401 тыс. тенге;
Осакаровскому району – 2142475 тыс. тенге;
городу Приозерск – 733574 тыс. тенге;
городу Сарань – 1063005 тыс. тенге;
городу Сатпаев – 1853534 тыс. тенге;
городу Шахтинск – 1929548 тыс. тенге;
Шетскому району – 2303064 тыс. тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2014 год объемы бюджетных изъятий из бюджетов районов (городов областного значения) в областной бюджет в сумме 5721676 тыс. тенге, в том числе:
города Жезказган – 1073269 тыс. тенге;
города Караганды – 1752802 тыс. тенге;
города Темиртау – 2561455 тыс. тенге;
Улытауского района – 334150 тыс. тенге.
6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2014 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата Карагандинской области.
7. Установить на 2014 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из областного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облыстық  мәслихатының 15.04.2014 N 276 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 25759831 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай ауданына – 2251204 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 1380616 мың теңге;
Балқаш қаласына – 910639 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 3096385 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 1951405 мың теңге;
Қаражал қаласына – 635142 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 3256839 мың теңге;
Нұра ауданына – 2252401 мың теңге;
Осакаров ауданына – 2142475 мың теңге;
Приозерск қаласына – 733574 мың теңге;
Саран қаласына – 1063005 мың теңге;
Сәтбаев қаласына – 1853534 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 1929548 мың теңге;
Шет ауданына – 2303064 мың теңге.
5. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерінен облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулардың көлемі 5721676 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Жезқазған қаласынан – 1073269 мың теңге;
Қарағанды қаласынан – 1752802 мың теңге;
Теміртау қаласынан – 2561455 мың теңге;
Ұлытау ауданынан – 334150 мың теңге.
6. 2014 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
7. "2014 жылға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринарияның ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 04.09.2014 № 313 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2014 год в сумме 377 599 тыс.тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 20.11.2014 № 332 (вводится в действие с 01.01.2014).
9. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2014 год, согласно приложению 6.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық  мәслихатының 04.09.2014 N 313 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылға арналған резерві 377599 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық  мәслихатының 20.11.2014 N 332 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2014 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестерлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2014 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        А. Сарсекенов
Секретарь областного маслихата             Н. Дулатбеков
Приложение 1
к решению XXII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2013 года № 242
Областной бюджет на 2014 год

10. 2014 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестерлеуге жатпайтыны 7 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
11. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            А. Сәрсекенов
Облыстық мәслихаттың хатшысы               Н. Дулатбеков
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
ХXII сессиясының № 242 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджет

332169
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
552071
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
597224
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1133504
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
62653
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2962722
4
Поликлиники
17635042
253
Управление здравоохранения области
17635042
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1653655
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
540602
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
15288300
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
152485
5
Другие виды медицинской помощи
1911964
253
Управление здравоохранения области
1911964
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1867822
029
Областные базы спецмедснабжения
44142
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5368859
253
Управление здравоохранения области
3763670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133945
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
754006
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
20190
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7846
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
41282
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2806401
271
Управление строительства области
1605189
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1519511
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020

332169
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
552071
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
597224
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1133504
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
62653
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2962722
4
Емханалар
17635042
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
17635042
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1653655
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
540602
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
15288300
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
152485
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1911964
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1911964
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
1867822
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
44142
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5368859
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3763670
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133945
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
754006
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
20190
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7846
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
41282
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2806401
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1605189
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1519511
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу

85678
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5023414
1
Социальное обеспечение
4246862
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2572366
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
526158
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
1560623
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
4342
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
481243
261
Управление образования области
1674496
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1493568
037
Социальная реабилитация
180928
2
Социальная помощь
455143
256
Управление координации занятости и социальных программ области
455143
003
Социальная поддержка инвалидов
372896
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
71501
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10746
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
321409
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
100587
007
Капитальные расходы государственного органа
773
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
102
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
20882
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
41096
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
31655
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6158
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

85678
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5023414
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4246862
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2572366
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
526158
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1560623
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
4342
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
481243
261
Облыстың білім басқармасы
1674496
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1493568
037
Әлеуметтік сауықтандыру
180928
2
Әлеуметтiк көмек
455143
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
455143
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
372896
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
71501
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10746
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
321409
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202372
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100587
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
773
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
102
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20882
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
41096
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
31655
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6158
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

80228
003
Капитальные расходы государственного органа
563
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
212326
283
Управление по вопросам молодежной политики области
152847
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
79952
003
Капитальные расходы государственного органа
1830
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
70978
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8543896
1
Сельское хозяйство
7102300
255
Управление сельского хозяйства области
7102300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
79903
002
Поддержка семеноводства
235047
010
Государственная поддержка племенного животноводства
2115715
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2012550
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1376820
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
65510
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
75090
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22166
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
54574
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
724017
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса

80228
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
563
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
212326
283
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
152847
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
79952
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1830
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
70978
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8543896
1
Ауыл шаруашылығы
7102300
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
7102300
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79903
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
235047
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
2115715
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2012550
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1376820
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
65510
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
75090
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22166
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
595
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
54574
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
724017
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау

43822
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
962569
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
2252042
273
Управление культуры, архивов и документации области
91250
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
275
Управление предпринимательства области
2456397
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
24000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1462954
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
130000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
114943
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
724500
277
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
109099
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере промышленности и индустриально-инновационного развития на местном уровне
92719
003
Капитальные расходы государственного органа
2819
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
13561
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1727323
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
876864
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5971
299
Управление экономики и финансов области
2670145
012
Резерв местного исполнительного органа области

43822
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
962569
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2252042
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
91250
019
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
91250
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2456397
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
24000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1462954
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
130000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
114943
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
724500
277
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
109099
001
Жергілікті деңгейде өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92719
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2819
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шаралар іске асыру
13561
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1727323
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
876864
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
844488
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5971
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2670145
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi

72160
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
75000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7083054
1
Сельское хозяйство
6245066
255
Управление сельского хозяйства области
6245066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
79595
002
Поддержка семеноводства
311206
010
Государственная поддержка племенного животноводства
1177182
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2506300
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196688
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1740140
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
75090
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
17886
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
595
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
96458
2
Водное хозяйство
389703
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
180006
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
71730
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
108276
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
209697
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
209697
3
Лесное хозяйство
304170
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
304170
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
304170
5
Охрана окружающей среды
106270
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
106270
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
58507
008
Мероприятия по охране окружающей среды

72160
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
75000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7083054
1
Ауыл шаруашылығы
6245066
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6245066
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79595
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
311206
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1177182
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2506300
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196688
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды сусидиялау
1740140
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
75090
045
Тұқымдық және көшет материалының сорттық және себу сапаларын анықтау
17886
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алу және тіркеу
595
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
96458
2
Су шаруашылығы
389703
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
180006
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
71730
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
108276
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
209697
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
209697
3
Орман шаруашылығы
304170
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
304170
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
304170
5
Қоршаған ортаны қорғау
106270
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
106270
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58507
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар

118079
На обеспечение безопасности дорожного движения
101973
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
16106
Управление экономики и финансов области
2273216
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2273216
Управление физической культуры и спорта области
89690
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
89690
Управление культуры, архивов и документации области
194825
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
103575
Управление по защите прав детей области
30
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
30
Управление по развитию языков области
1222
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1222
Управление по вопросам молодежной политики области
1433
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1433
Управление по инспекции труда области
405
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
405
Управление по делам религий области
974
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
974
Управление образования области

118079
Жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге
101973
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
16106
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2273216
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
2273216
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
89690
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
89690
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
194825
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
91250
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
103575
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
30
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
30
Облыстың тілдерді дамыту басқармасы
1222
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1222
Облыстың жастар саясаты мәселелері жөніндегі басқармасы
1433
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1433
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
405
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
405
Облыстың дін істері басқармасы
974
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
974
Облыстың білім беру басқармасы

4152183
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1855049
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
199171
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
36997
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования
151098
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
375000
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
339629
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
808191
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
387048
Управление здравоохранения области
23768415
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
17393842
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3363771
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1547242
На обеспечение иммунопрофилактики населения
889146
На увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного заказа местных исполнительных органов
9555
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
256063
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
308796
Управление координации занятости и социальных программ области
215830
На введение стандартов специальных социальных услуг
20882
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
41096
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6158
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

4152183
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1855049
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
199171
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
36997
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
151098
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
375000
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
339629
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
808191
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
387048
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
23768415
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
17393842
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3363771
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1547242
Халықтың иммунитетін сақтандыруды қамтамасыз етуге
889146
Жергілікті атқарушы органдардың тапсырысы бойынша техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындарға шәкіртақы көлемін ұлғайтуға
9555
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
256063
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
308796
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
215830
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
20882
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
41096
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша шаралар Жоспарын жүзеге асыруға
6158
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

1222371
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
876864
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
178
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
8860
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
336469
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
471187
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
470922
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
265
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
14750
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
14750
Управление строительства области
112
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
112
Целевые трансферты на развитие:
29346159
в том числе:
Управление строительства области
17909019
На строительство объектов общественного порядка и безопасности
203020
На строительство и реконструкцию объектов образования
2317692
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1400000
Развитие объектов спорта
671200
На развитие объектов коммунального хозяйства
4526833
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2974859
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2748734
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
42476
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
900512
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

1222371
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
876864
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
178
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдану
8860
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
336469
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
471187
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
470922
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
265
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
14750
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
14750
Облыстың құрылыс басқармасы
112
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
112
Нысаналы даму трансферттері:
29346159
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
17909019
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік объектілерін салуға
203020
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
2317692
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
1400000
Спорт объектілерін дамыту
671200
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
4526833
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2974859
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2748734
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
42476
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
900512
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға

2123693
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2695598
На развитие транспортной инфраструктуры
1084589
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1611009
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7820449
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
5382591
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1587842
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5528
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
921093
Увеличение уставного капитала АО "НК "СПК" "Сарыарка"
921093
Бюджетные кредиты
3489897
в том числе:
Управление строительства области
2000000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
2000000
Управление экономики и финансов области
485545
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
485545
Управление сельского хозяйства области
753400
Кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
753400
Управление предпринимательства области
250952
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
250952
Приложение 5
к решению XXII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2013 года № 242
Целевые трансферты бюджетам районов (городов
областного значения) на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 11.12.2014 № 353 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
41645847
в том числе:
Целевые текущие трансферты
15411364
Целевые трансферты на развитие
23497986
Бюджетные кредиты
2736497
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
15411364
в том числе:
Управление экономики и финансов области
2272546
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2272546
Управление образования области
3194613
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1855049
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
196762
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе

2123693
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2695598
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1084589
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1611009
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7820449
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
5382591
Ауылдық елді мекендерде сумен қамту жүйесін дамытуға
1587842
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
5528
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
844488
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму
басқармасы
921093
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
921093
Бюджеттік кредиттер
3489897
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
2000000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2000000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
485545
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
485545
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
753400
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
753400
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
250952
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
250952
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
ХXII сессиясының № 242 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 11.12.2014 N 353 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
41645847
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15411364
Нысаналы даму трансферттері
23497986
Бюджеттік кредиттер
2736497
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
15411364
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
2272546
Мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын мемлекеттік мекемелер қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
2272546
Облыстың білім беру басқармасы
3194613
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1855049
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
196762
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге

318638
На материально-техническое и научно-методическое обеспечение организаций образования
15973
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
808191
Управление культуры, архивов и документации области
91250
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
Управление координации занятости и социальных программ области
109287
На введение стандартов специальных социальных услуг
20882
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6158
На выплату государственной адресной социальной помощи
71501
На выплату государственных пособий на детей до 18 лет
10746
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6173101
На жилищно-коммунальное хозяйство
5279029
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
8348
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
876864
На поддержку использования возобновляемых источников энергии
8860
Управление сельского хозяйства области
96458
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
96458
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2749609
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
1995665
На субсидирование пассажирских перевозок по социальнозначимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
265687
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
17335
На текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
470922
Управление предпринимательства области
724500
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
724500
Целевые трансферты на развитие:
23497986
в том числе:
Управление строительства области
12164547
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3259104
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
3197187
На развитие объектов коммунального хозяйства
2493645
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развития регионов"
962569
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

318638
Білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық және ғылыми-әдістемелік қамтамасыз етуге
15973
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
808191
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
91250
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
91250
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
109287
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
20882
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша шаралар Жоспарын жүзеге асыруға
6158
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
71501
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
10746
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6173101
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
5279029
Көп пәтерлі тұрғын-үйлердегі энергетикалық аудитті жүргізуге
8348
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
876864
Жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға
8860
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
96458
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
96458
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2749609
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді-мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
1995665
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
265687
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
17335
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға
470922
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
724500
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға
724500
Нысаналы даму трансферттері:
23497986
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
12164547
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
3259104
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
3197187
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
2493645
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға
962569
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға

2252042
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1872083
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1872083
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
9461356
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
8485897
На развитие коммунального хозяйства
125000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
5971
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
844488
Бюджетные кредиты
2736497
в том числе:
Управление строительства области
2000000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
2000000
Управление экономики и финансов области
485545
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
485545
Управление предпринимательства области
250952
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
250952
Приложение 6
к решению XXII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2013 года № 242
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2014 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
285
Управление физической культуры и спорта области
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
261
Управление образования области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
05
Здравоохранение
253
Управление здравоохранения области
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
006
Услуги по охране материнства и детства
007
Пропаганда здорового образа жизни
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета

2252042
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
1872083
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1872083
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
9461356
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
8485897
Коммуналдық шаруашылығын дамытуға
125000
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
5971
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
844488
Бюджеттік кредиттер
2736497
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
2000000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2000000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
485545
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
485545
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
250952
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
250952
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
ХXII сессиясының № 242 шешіміне
6 қосымша
2014 жылға арналған облыстық бюджетті орындау
барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
285
Облыстың дене тәрбиесі және спорт басқармасы
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
261
Облыстың білім басқармасы
003
Арнайы білім беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
004
Денсаулық сақтау саласындағы орталық уәкілетті орган сатып алатын медициналық қызметтерді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесінің бұзылуынан және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету

011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
029
Областные базы спецмедснабжения
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256
Управление координации занятости и социальных программ области
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
261
Управление образования области
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
Приложение 7
к решению XXII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2013 года № 242
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения бюджетов районов
(городов областного значения) на 2014 год
Функциональная группа
Администратор программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение

011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
014
Халықтың жекелген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
019
Туберкулезбен аурыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
021
Онкологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтасыз ету
026
Гемофилиямен ауыратындарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
261
Облыстың білім басқармасы
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
ХXII сессиясының № 242 шешіміне
7 қосымша
2014 жылға арналған аудандардың (облыстық маңызы бар
қалалардың) бюджеттерін орындау барысында секвестрлеуге
жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
464
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру