О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы"
Решение ХIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 30 января 2013 года N 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 февраля 2013 года N 2161. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2061, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2012 года N 162 (1068)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "37 406 162" заменить цифрами "37 584 023";
цифры "20 876 026" заменить цифрами "20 957 026";
цифры "60 975" заменить цифрами "130 975";
цифры "244 500" заменить цифрами "271 361";
в подпункте 2):
цифры "37 820 162" заменить цифрами "39 289 618";
в подпункте 4):
цифры "473 000" заменить цифрами "1 764 595";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) финансирование дефицита бюджета – 1 764 595 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 1 322 000 тысяч тенге;
погашение займов – 849 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 291 595 тысяч тенге.".
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХІV внеочередной
сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва
Ю. Бадина
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению XIV сессии
Карагандинского городского маслихата
от 30 января 2013 года N 127
Приложение 1
к решению XIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 113
Бюджет города Караганды на 2013 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIV сессиясының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 127 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 ақпанда N 2161 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XIII сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2061 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 162 (1068) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
"37 406 162" сандары "37 584 023" сандарына ауыстырылсын;
"20 876 026" сандары "20 957 026" сандарына ауыстырылсын;
"60 975" сандары "130 975" сандарына ауыстырылсын;
"244 500" сандары "271 361" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"37 820 162" сандары "39 289 618" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"473 000" сандары "1 764 595" сандарына ауыстырылсын;
тармақша 5) келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 1 764 595 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 1 322 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 849 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 291 595 мың теңге.".
2) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары аталған шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихатының кезектен
тыс ХІV сессиясының төрайымы
Ю. Бадина
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2013 жылғы 30 қаңтардағы
XIV сессиясының N 127 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 113 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер