О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы"
Решение ХIХ сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 июня 2013 года N 177. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 июня 2013 года N 2344. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2061, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2012 года N 162 (1068)), в которое внесены изменения решением XIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 30 января 2013 года N 127 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2161, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года N 022 (1093)), решением XVI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 26 марта 2013 года N 145 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2286, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 15 апреля 2013 года N 045 (1116)) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "38 696 839" заменить цифрами "39 966 839";
цифры "20 957 026" заменить цифрами "21 077 026";
цифры "271 361" заменить цифрами "1 421 361";
в подпункте 2):
цифры "40 402 972" заменить цифрами "41 672 972";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХІХ внеочередной
сессии Карагандинского
городского маслихата V созыва
Т. Баширова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению XIX сессии
Карагандинского городского маслихата
от 7 июня 2013 года N 177
Приложение 1
к решению XIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 113
Бюджет города Караганды на 2013 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIX сессиясының 2013 жылғы 7 маусымдағы N 177 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 маусымда N 2344 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XIII сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2061 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 162 (1068) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIV сессиясының 2013 жылғы 30 қаңтардағы "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 127 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2161 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XVI сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 145 шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2286 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 сәуірдегі N 045 (1116) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"38 696 839" сандары "39 966 839" сандарына ауыстырылсын;
"20 957 026" сандары "21 077 026" сандарына ауыстырылсын;
"271 361" сандары "1 421 361" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"40 402 972" сандары "41 672 972" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары аталған шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды
қалалық мәслихаттың
кезектен тыс ХІХ сессиясының
төрайымы
Т. Баширова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2013 жылғы 7 маусымдағы XIX сессиясының
N 177 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы XIII сессиясының
N 113 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер