О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 июля 2013 года N 16/141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июля 2013 года N 2372. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2083, опубликованное 18 января 2013 года N 2 (7806) газеты "Сарыарқа" и 18 января 2013 года N 2 (351) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями решением XІI сессии Жезказганского городского маслихата от 7 февраля 2013 года N 12/101 "О внесении изменений в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2162, опубликованное 22 февраля 2013 года N 7 (7811) газеты "Сарыарқа" и 22 февраля 2013 года N 7 (356) газеты "Жезказганская правда"), с внесенными изменениями и дополнением решением XІІI сессии Жезказганского городского маслихата от 19 марта 2013 года N 13/112 "О внесении изменений и дополнения в решение XI сессии Жезказганского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 11/91 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2283, опубликованное 19 апреля 2013 года N 15 (7819) газеты "Сарыарқа" и 19 апреля 2013 года N 15 (364) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5558895" заменить цифрами "6111165";
цифры "4784268" заменить цифрами "4949268";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі N 16/141 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 шілдеде N 2372 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2083 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 (7806) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 (351) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 7 ақпандағы XIІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12/101 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2162 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 22 ақпандағы N 7 (7811) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 22 ақпандағы N 7 (356) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған), Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 19 наурыздағы XІІІ сессиясының "Жезқазған қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XI сессиясының N 11/91 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 13/112 шешімімен өзгерістер мен толықтыру енгізілген (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2283 нөмірімен тіркелген, 2013 жылдың 19 сәуірдегі N 15 (7819) "Сарыарқа" газетінде және 2013 жылдың 19 сәуірдегі N 15 (364) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасындағы:
"5558895" деген сандар "6111165" деген сандармен ауыстырылсын;
"4784268" деген сандар "4949268" деген сандармен ауыстырылсын;

28965
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
28057
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
111062
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
252705
2
Социальная помощь
232137
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
215307
002
Программа занятости
29321
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2672
005
Государственная адресная социальная помощь
5855
006
Оказание жилищной помощи
682
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42027
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1740
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
35353
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
65989
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2889
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28779
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16830
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16830
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20568
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20000
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1437341
1
Жилищное хозяйство
339183
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6704
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
6704
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

28965
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
28057
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
111062
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
252705
2
Әлеуметтік көмек
232137
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
215307
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29321
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2672
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5855
006
Тұрғын үй көмегі
682
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42027
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1740
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
35353
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
65989
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2889
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28779
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16830
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында білім алушылар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16830
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20568
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20568
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20000
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
556
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1437341
1
Тұрғын үй шаруашылығы
339183
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6704
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
6704
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі

Привязка проектно-сметной документации на строительство 5-этажного 30-квартирного дома по улице Гагарина 70/4 в 74 квартале города Жезказгана
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Строительство инженерных сетей 8-го микрорайона города Жезказгана (2 этап)
2
Коммунальное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
Реконструкция тепловых сетей 74 квартала города Жезказган
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Разработка технико-экономического обоснования на строительство водовода от села Кенгир до Эскулинского водовода
Строительство водопропускных каналов для защиты от паводковых и ливневых вод территории города Жезказгана микрорайона Костангелды
Проведение государственной экспертизы проектно-сметной документации на реконструкцию канализационных сетей 9 квартала города Жезказгана, Модульной канализационной насосной сети в районе улиц Аманжолова-Сатпаева, Модульной канализационной насосной сети в районе магазина "Сулпак"
Разработка проектно-сметной документации на "Реконструкцию внутригородских водопроводных сетей города Жезказгана"
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по объекту: "Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений города Жезказгана"
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой на строительство скотомогильника в селе Кенгир
Строительство скотомогильника в селе Кенгир
13
Прочие
9
Прочие

Жезқазған қаласының 74 орамындағы Гагарин көшесі 70/4 5-қабатты 30-пәтерлі үйдің құрылысына жобалық сметалық құжаттаманың байламы
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Жезқазған қаласының 8 шағын ауданының инженерлік жүйесінің құрылысына (2 кезең)
2
Коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
Жезқазған қаласының 74 орамындағы жылу жүйесін қайта жаңарту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Кеңгір селосынан Есқұла суаққысына дейінгі суаққы құрылысына техникалық экономикалық негіздемесінің әзірлемесі
Қостанкелді шағын ауданын Жезқазған қаласының тасқын және нөсер суларынан қорғау үшін су өткізуші каналдар құрылысы
Жезқазған қаласының 9 орамының кәріз жүйесіне, Аманжолов-Сәтбаев көшелері ауданындағы модульды кәріз насос жүйесіне, "Сулпак" дүкені ауданындағы модульды кәріз насос жүйесіне жоба-сметалық құжаттамасының мемлекеттік сараптамасын жүргізу
"Жезқазған қаласының қалаішілік су құбыры жүйесін қайта жаңартуға" жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
"Жезқазған қаласының шаруашылық-ауыз су тазарту құрылғыларын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Кеңгір селосындағы мал қорымы құрылысына сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Кеңгір селосындағы мал қорымы құрылысы
13
Басқалар
9
Басқалар

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции линий наружного освещения города Жезказгана
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции внутригородских дорог города Жезказгана
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой по реконструкции путепроводов города Жезказгана
Реконструкция внутригородских дорог по улицам Есенберлина, Шинтуринова, Гагарина и кольцевая, Женис, Деева и автодороги на 5 район города Жезказгана

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Жезқазған қаласының сыртқы жарық желілерін қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының қалаішілік жолдарын қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының жол өтпелерін қайта жаңарту бойынша сараптамасымен бірге жобалық сметалық құжаттаманың әзірлемесі
Жезқазған қаласының Есенберлин, Шинтуринов, Гагарин және айналма, Жеңіс, Деева көшелерінің және 5 аудан автожолдарының қалаішілік жолдарын қайта жаңарту