О городском бюджете на 2014-2016 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 22/184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 января 2014 года № 2504. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12 мая 2015 года № 113/01)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 12.05.2015 № 113/01).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 8250408 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5592507 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19473 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21595 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2616833 тысячи тенге;
2) затраты - 8388104 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 211114 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 211114 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 378810 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 378810 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов - 30000 тысяч тенге;
погашения займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 348810 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 N 30/254 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Предусмотреть объем бюджетных изъятий в областной бюджет на 2014 год в сумме 1073269 тысяч тенге.
3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджета в сумме 2616833 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 N 30/254 (вводится в действие с 01.01.2014).

2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 22/184 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 қаңтарда № 2504 болып тіркелді. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 113/01 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты қолданылуы тоқтатылды - (Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 12.05.2015 № 113/01 хаты).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 8250408 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5592507 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 19473 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 21595 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2616833 мың теңге;
2) шығындар – 8388104 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 30000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 30000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 211114 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 211114 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 378810 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 378810 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 30000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 348810 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 26.11.2014 N 30/254 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2014 жылға облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулар 1073269 мың теңге көлемінде қарастырылсын.
3. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің кірісі құрамында облыстық және республикалық бюджетттерден 2616833 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттерді қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 26.11.2014 N 30/254 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

4. Учесть в составе расходов городского бюджета целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие, кредиты на 2014 год согласно приложению 4.
5. Учесть в составе расходов городского бюджета затраты аппаратов сельских акимов Талап, Кенгир и Малшыбай на 2014 год согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджетных инвестиционных проектов (программ) на 2014 год, согласно приложению 6.
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2014 год, согласно приложению 7.
8. Установить, что в процессе исполнения городского бюджета не подлежат к секвестру расходы на выплату заработной платы.

4. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында ағымдағы нысаналы трансферттер мен нысаналы даму трансферттері, кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 5 қосымшаға сәйкес Талап, Кеңгір және Малшыбай ауылдық әкімдер аппаратының шығындары ескерілсін.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 15.09.2014 N 28/239 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
6. 2014 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобалар (бағдарламалар) тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Қалалық бюджетті атқару үрдісінде еңбек ақы төлеу шығыстары секвестрлеуге жатпайды деп белгіленсін.

9. Установить на 2014 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемых за счет средств городского бюджета повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

9. 2014 жылға қалалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және ставкалармен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 15.09.2014 N 28/239 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Утвердить резерв исполнительного органа города Жезказган на 2014 год в сумме 11943 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 N 30/254 (вводится в действие с 01.01.2014).

Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 15.09.2014 N 28/239 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
10. Жезқазған қаласы атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 11943 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 26.11.2014 N 30/254 (01.01.2014 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

235426
002
Программа занятости
31689
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2890
005
Государственная адресная социальная помощь
6598
006
Оказание жилищной помощи
952
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43753
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1308
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
34615
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76231
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2884
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34506
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16834
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
16834
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29537
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29537
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23099
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
556
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
5882
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2073241
1
Жилищное хозяйство
911393
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12727
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
12228
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
499
467
Отдел строительства района (города областного значения)
888563
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
607802
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
280761
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
10103
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда

235426
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31689
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2890
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6598
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
952
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43753
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1308
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
34615
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
76231
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
2884
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
34506
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16834
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында және тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
16834
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29537
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29537
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23099
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
556
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
5882
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2073241
1
Тұрғын үй шаруашылығы
911393
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12727
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
12228
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
499
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
888563
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
607802
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
280761
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
10103
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

17950
017
Капитальные расходы государственного органа
4594
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
29643
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
13943
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
15700
12
Транспорт и коммуникации
503674
1
Автомобильный транспорт
492024
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1726
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1726
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
490298
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
340298
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
150000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
11650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11650
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
11650
13
Прочие
935689
9
Прочие
935689
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2146
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
2146
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
91250
042
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
91250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
406562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
29959
044
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
43660
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
332943
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11943
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
11943
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20650
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

17950
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4594
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
29643
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13943
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
15700
12
Көлік және коммуникация
503674
1
Автомобиль көлігі
492024
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1726
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1726
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
490298
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
340298
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
150000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
11650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11650
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
11650
13
Басқалар
935689
9
Басқалар
935689
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2146
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
2146
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
91250
042
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
91250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
406562
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29959
044
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
43660
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
332943
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11943
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
11943
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20650
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру

467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
Привязка проектно-сметной документации на строительство одноэтажных 2-х квартирных жилых домов в селе Кенгир, селе Талап
Завершение строительства одного 5-ти этажного 28-ми квартирного дома по улице Гагарина 70/2 и на начало строительство одного 5-ти этажного 28-ми квартирного дома по улице Гагарина 70/1 и одного 5-ти этажного 30-ти квартирного дома по улице Гагарина 70/3
Выкуп готового жилья

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
Кеңгір селосы, Талап селосындағы бір қабатты 2 пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысына жобалық сметалық құжаттамасының байламы
Гагарин көшесі 70/2 бойынша бір 5 қабатты 28 пәтерлі үйдің құрылысын аяқтау және Гагарин көшесі 70/1 бойынша бір 5 қабатты 28 пәтерлі үйдің және Гагарин көшесі 70/3 бойынша бір 5 қабатты 30 пәтерлі үйдің құрылысын бастау
Дайын тұрғын үйді сатып алу

004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой подводящих сетей к жилым домам микрорайона 8 города Жезказган
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой подводящих сетей к индивидуальным жилым домам села Малшыбай
Завершение строительства инженерных сетей 8 микрорайона города Жезказган
Строительство инженерных участков индивидуального жилищного строительство Западного района
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к строящимся жилым домам
2
Коммунальное хозяйство

004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
Жезқазған қаласының 8 шағын ауданындағы тұрғын үйлерге жеткізуші жүйелердің сараптамасымен жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
Малшыбай селосындағы жеке тұрғын үйлерге жеткізуші жүйелердің сараптамасымен жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
Жезқазған қаласының 8 шағын ауданындағы инженерлік жүйелердің құрылысын аяқтау
Батыс ауданындағы жеке тұрғын үй құрылысының инженерлік учаскесінің құрылысы
Салынып жатқан тұрғын үйлерге жеткізуші жүйелердің сараптамасымен жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
2
Коммуналдық шаруашылық

467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
Реконструкция водопроводных сетей микрорайонов "Костангелды" и "Бекболатбсай" города Жезказган
3
Благоустройство населенных пунктов
467
Отдел строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
Разработка проектно-сметной документации с экспертизой на реконструкцию городского парка "Жастар" площадью 7 га
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1
Сельское хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Строительство скотомогильника в селе Кенгир
13
Прочие
9
Прочие

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Жезқазған қаласының "Қостанкелді", "Бекболатсай" шағын аудандарының су өткізуші жүйелерін қайта жаңарту
3
Елді-мекендерді абаттандыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
Аумағы 7 га "Жастар" қала саябағының дамыту сараптамасымен жобалық сметалық құжаттамасының әзірлемесі
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
1
Ауыл шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Кеңгір селосындағы мал қорымы құрылысы
13
Басқалар
9
Басқалар

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
060
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
Ремонт многоквартирных жилых домов
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Увеличение уставного капитала КГП "Управление городскими автодорогами"
Увеличение уставного капитала ТОО "Жезтазалык"
Увеличение уставного капитала ТОО "Полигон"
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Реконструкция внутригородских дорог
467
Отдел строительства района (города областного значения)
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
Строительство сетей водопровода и канализации теплицы СПК "Улытау Флора"
Строительство сетей телефонизации теплицы СПК "Улытау Флора"
Строительство автодороги к теплицам СПК "Улытау Флора"
Приложение 7
к решению ХXIІ сессии
Жезказганского городского маслихата
от 25 декабря 2013 года № 22/184
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру
в процессе исполнения городского бюджета на 2014 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
060
Мамандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
Көппәтерлі тұрғын үйлерге жөндеу жүгізу
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
"Қалалық көлік жолдарының басқармасы" МҚК жарғылық капиталын ұлғайту
"Жезтазалық" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
"Полигон" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайту
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
Қалаішілік жолдарды қайта жаңарту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
085
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
"Ұлытау Флора" СТК жылыжайының су құбыры мен кәріз жүйесінің құрылысы
"Ұлытау Флора" СТК жылыжайын телефондандыру жүйесі құрылысы
"Ұлытау Флора" СТК жылыжайына баратын автожол құрылысы
Жезқазған қалалық мәслихатының
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
ХХІІ cессиясының № 22/184 шешіміне
7 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджетті орындау
барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік
бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім,дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру