О внесении изменений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 1 апреля 2013 года N 14/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2013 года N 2291. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации Решения XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года N 128 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2082, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 7 января 2013 года N 001 (1072), внесены изменения и дополнения решением 12 сессии Темиртауского городского маслихата от 30 января 2013 года N 12/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2165, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года N 022 (1093), следующие изменения:
1) в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "11 362 500" заменить цифрами "9 755 663";
цифры "1 944 994" заменить цифрами "338 157";
в подпункте 2):
цифры "11 721 736" заменить цифрами "10 114 899";
2) в пункте 2:
цифры "1 944 994" заменить цифрами "338 157";
в девятом абзаце знак препинания ";" заменить на знак препинания ".";
абзацы с десятого по двадцать третий включительно исключить;
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
В. Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Темиртау"
Б. Кунакаева
01 апреля 2013 года
Приложение
к решению 14 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 1 апреля 2013 года N 14/4
Приложение 1
к решению 11 сессии
Темиртауского городского маслихата
от 14 декабря 2012 года N 11/4
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 1 сәуірдегі N 14/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 сәуірде N 2291 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы ХІІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 128 шешімін іске асыру мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2082 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 қаңтардағы N 001 (1072) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы 12 сессиясының N 12/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2165 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
) тармақшадағы:
"11 362 500" сандары "9 755 663" сандарымен ауыстырылсын;
"1 944 994" сандары "338 157" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"11 721 736" сандары "10 114 899" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
"1 944 994" сандары "338 157" сандарымен ауыстырылсын;
тоғызыншы азатжолдағы ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісімен ауыстырылсын;
оныншыдан бастап жиырма үшіншіні қоса алғандағы азат жолдар алынып тасталсын;
3) көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
В. Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Б. Қонақаева
2013 жылғы 1 сәуір
Теміртау қалалық мәслихатының
2013 жылғы 1 сәуірдегі
14 сессиясының N 14/4 шешіміне
қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
11 сессиясының N 11/4 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер