О внесении изменений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 3 декабря 2013 года N 22/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 декабря 2013 года N 2434
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации Решения XXI сессии Карагандинского областного маслихата от 26 ноября 2013 года № 236 "О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2082, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 7 января 2013 года № 001 (1072)), внесены изменения и дополнения решением 12 сессии Темиртауского городского маслихата от 30 января 2013 года № 12/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2165, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года № 022 (1093)), внесены изменения решением 14 сессии Темиртауского городского маслихата от 1 апреля 2013 года № 14/4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2291, опубликовано в газете "Новый Теміртау" от 19 апреля 2013 года № 15)), внесены изменения и дополнения решением 18 сессии Темиртауского городского маслихата от 11 июля 2013 года № 18/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2371, опубликовано в газете "Новый Теміртау" от 26 июля 2013 года № 029 (099)), внесены изменения решением 20 сессии Темиртауского городского маслихата от 3 октября 2013 года № 20/4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2397, опубликовано в газете "Новый Теміртау" от 18 октября 2013 года № 41 (111)), внесены изменения решением 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 18 ноября 2013 года № 21/4 "О внесении изменений в решение 11 сессии Темиртауского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 11/4 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2421, опубликовано в газете "Новый Теміртау" от 29 ноября 2013 года № 47 (117)), следующие изменения:

Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының N 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 22/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 желтоқсанда № 2434 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 қарашадағы ХХІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 236 шешімін іске асыру мақсатында, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының № 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2082 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 қаңтардағы № 001 (1072) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қаңтардағы 12 сессиясының № 12/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының № 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2165 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы № 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 1 сәуірдегі 14 сессиясының № 14/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының № 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2291 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірдегі № 15 "Новый Теміртау" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі 18 сессиясының № 18/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының № 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2371 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 шілдедегі № 029 (099) "Новый Теміртау" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 қазандағы 20 сессиясының № 20/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының № 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2397 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 қазандағы № 41 (111) "Новый Теміртау" газетінде жарияланған), Теміртау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 18 қарашадағы 21 сессиясының № 21/4 "Теміртау қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 11 сессиясының № 11/4 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2421 болып тіркелген, 2013 жылғы 29 қарашадағы № 47 (117) "Новый Теміртау" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін: