О внесении дополнений в постановление акимата города Балхаша от 23 ноября 2011 года N 47/16 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Балхаша Карагандинской области от 21 февраля 2013 года N 04/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 марта 2013 года N 2270. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12 мая 2016 года N 18/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Балхаша Карагандинской области от 12.05.2016 N 18/02.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Балхаша ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Балхаш от 23 ноября 2011 года N 47/16 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 8-4-258, опубликовано в газете "Северное Прибалхашье" от 23 декабря 2011 года, N 143-144 (853), "Балқаш өңірі" от 23 декабря 2011 года, N 146-147 (11815) следующие дополнения:
в заголовке:
после слов "лиц, освобожденных из мест лишения свободы" дополнить словами ", а также лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции";
в пункте 1:
после слов "лиц, освободившихся из мест лишения свободы" дополнить словами ", а также лиц, состоящих на учете в службе пробации уголовно-исполнительной инспекции".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Балхаша Молдабаеву Бахит Кадыровну.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Балхаша
Н. Аубакиров

"Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 47/16 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 21 ақпандағы N 04/31 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 наурызда N 2270 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 12 мамырдағы N 18/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қаласы әкімдігінің 12.05.2016 N 18/02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабына сәйкес Балқаш қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 қарашадағы N 47/16 "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернат ұйымдарының кәмелетке толмаған түлектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркеу нөмірі 8-4-258, 2011 жылғы 23 желтоқсанда N 143-144 (853) "Северное Прибалхашье".,2011 жылғы 23 желтоқсанда N 146-147 (11815) "Балқаш өңірі" газетінде жарияланған) қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
тақырыбындағы:
"Бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар" сөздерінен кейін ",сондай-ақ, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар" сөздерімен толықтырылсын;
1 тармақтағы:
"Бас бостандығын айыру орындарынан босатылған тұлғалар " сөздерінен кейін ", сондай-ақ, қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Бахит Кадировна Молдабаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Балқаш қаласының әкімі
Н. Аубакиров