О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 27 марта 2013 года N 13/110. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 апреля 2013 года N 2310. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 января 2014 года № 23/1-23)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23.01.2014 № 23/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2086, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 9 января 2013 года N 3, "Северное Прибалхашье" от 9 января 2013 года N 3), в которое внесены изменения решением городского маслихата от 30 января 2013 года N 12/105 "О внесении изменений в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 11/90 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2170, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 6 марта 2013 года N 27, "Северное Прибалхашье" от 6 марта 2013 года N 27), следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 674 797" заменить цифрами "3 977 567";
цифры "2 058 926" заменить цифрами "1 361 696";
в подпункте 2):
цифры "4 758 946" заменить цифрами "4 304 807";
в подпункте 3):
в абзаце первом цифры "243 000" заменить цифрой "0";
в абзаце втором цифры "243 000" заменить цифрой "0";
в подпункте 5):
цифры "327 149" заменить цифрами "327 240";
в подпункте 6):
цифры "327 149" заменить цифрами "327 240";
цифры "84 149" заменить цифрами "84 240";
2) пункты 10131516 исключить;
3) дополнить пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Установить, что в составе затрат городского бюджета на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных в 2012 году, в сумме 91 тысяч тенге.";

Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы N 13/110 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде N 2310 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 23/1-23 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 23.01.2014 № 23/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2086 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 9 қаңтардағы N 3 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 12/105 "Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 11/90 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2170 болып тіркелген, 2013 жылғы 6 наурыздағы N 27 "Балқаш өңірі", 2013 жылғы 6 наурыздағы N 27 "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"4 674 797" сандары "3 977 567" сандарымен ауыстырылсын;
"2 058 926" сандары "1 361 696" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 758 946" сандары "4 304 807" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
бірінші абзацында "243 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
екінші абзацында "243 000" саны "0" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"327 149" сандары "327 240" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"327 149" сандары "327 240" сандарымен ауыстырылсын;
"84 149" сандары "84 240" сандарымен ауыстырылсын;
2) 10131516-тармақтары алынып тасталсын;
3) келесі мазмұндағы 19-1 тармағымен толықтырылсын:
"19-1. 2013 жылға арналған қалалық бюджет шығындарының құрамында, 2012 жылы бөлінген, 91 мың теңге сомасында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";

472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2
Спорт
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта и туризма
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц

472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Мемлекеттiк коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2
Спорт
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
008
Спорт және туризм объектiлерiн дамыту
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
019
Жылу-энергетикалық жүйенi дамыту
13
Көлiк және коммуникация
9
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту