О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение ХXII сессии Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 30 октября 2013 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 ноября 2013 года № 2412. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2084, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 31 декабря 2012 года № 52-1), в которое внесены изменения решениями ХII сессии Каражалского городского маслихата от 5 февраля 2013 года № 100 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2180, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 23 февраля 2013 года № 8-9), ХIV сессии Каражалского городского маслихата от 27 марта 2013 года № 109 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2306, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 20 апреля 2013 года № 15), ХV сессии Каражалского городского маслихата от 2 мая 2013 года № 121 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2322, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 11 мая 2013 года № 18), ХIX сессии Каражалского городского маслихата от 10 июля 2013 года № 143 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2369, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 27 июля 2013 года № 29), ХXI сессии Каражалского городского маслихата от 30 сентября 2013 года № 162 "О внесении изменений в решение XI сессии Каражалского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 87 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2391, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" 12 октября 2013 года № 40) следующие изменения:

Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының ХXII сессиясының 2013 жылғы 30 қазандағы № 171 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қарашада № 2412 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтіп кетуіне байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2084 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 31 желтоқсандағы № 52-1 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешіміне, оған Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 ақпандағы XII сессиясының № 100 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2180 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 23 ақпандағы № 8-9 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 27 наурыздағы ХIV сессиясының № 109 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2306 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 20 сәуірдегі № 15 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы XV сессиясының № 121 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2322 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 11 мамырдағы № 18 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 10 шілдедегі XIX сессиясының № 143 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2369 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 27 шілдедегі № 29 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған), Қаражал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі XXI сессиясының № 162 "Қаражал қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XI сессиясының № 87 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2391 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 12 қазандағы № 40 "Қазыналы өңір" газетінде жарияланған) шешімдерімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін: