О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 11 июля 2013 года N 152. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июля 2013 года N 2354. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2067 и опубликовано в газете "Шарайна" от 28 декабря 2012 года N 64 (2035)), внесены изменения и дополнение решением Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года N 129 "О внесении изменений и дополнения в решение 13 сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года N 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2284 и опубликовано в газете "Шарайна" от 12 апреля 2013 года N 15 (2050)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 683 333" заменить цифрами "4 156 229";
цифры "1 202 543" заменить цифрами "1 366 543";
цифры "10 989" заменить цифрами "12 289";
цифры "6 797" заменить цифрами "9 247";
цифры "2 463 004" заменить цифрами "2 768 150";
в подпункте 2):
цифры "3 713 739" заменить цифрами "4 207 741";
в подпункте 5):
цифры "минус 30 406" заменить цифрами "минус 51 512";
в подпункте 6):
в абзаце первом цифры "30 406" заменить цифрами "51 512";
в абзаце четвертом цифры "30 406" заменить цифрами "51 512";
2) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "94 076" заменить цифрами "98 534";
в подпункте 2):
цифры "239 026" заменить цифрами "539 714";
3) в пункте 4:
после абзаца седьмого дополнить абзацами следующего содержания:
"на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 2 679 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1 779 тысяч тенге.";

Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 103 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі N 152 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 шілдеде N 2354 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы N 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2067 болып тіркелген және 2012 жылғы 28 желтоқсандағы 64 (2035) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы N 129 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 13 сессиясының N 103 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2284 болып тіркелген және 2013 жылғы 12 сәуірдегі 15 (2050) "Шарайна" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтыру енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"3 683 333" сандары "4 156 229" сандарымен ауыстырылсын;
"1 202 543" сандары "1 366 543" сандарымен ауыстырылсын;
"10 989" сандары "12 289" сандарымен ауыстырылсын;
"6 797" сандары "9 247" сандарымен ауыстырылсын;
"2 463 004" сандары "2 768 150" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"3 713 739" сандары "4 207 741" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 30 406" сандары "алу 51 512" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "30 406" сандары "51 512" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "30 406" сандары "51 512" сандарымен ауыстырылсын;
2) 3-тармақта:
1) тармақшадағы:
"94 076" сандары "98 534" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"239 026" сандары "539 714" сандарымен ауыстырылсын;
3) 4-тармақта:
жетінші абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 2 679 мың теңге сомада;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1 779 мың теңге сомада.";

На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3672
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
9000
в том числе:
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
9000

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
3672
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
9000
соның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
9000