О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 14 ноября 2013 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 ноября 2013 года № 2415. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2067 и опубликовано в газете "Шарайна" от 28 декабря 2012 года № 64 (2035)), внесены изменения и дополнения решением Сатпаевского городского маслихата от 29 марта 2013 года № 129 "О внесении изменений и дополнения в решение 13 сессии Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2284 и опубликовано в газете "Шарайна" от 12 апреля 2013 года в № 15 (2050)), решением Сатпаевского городского маслихата от 11 июля 2013 года № 152 "О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2354 и опубликовано в газете "Шарайна" от 19 июля 2013 года в № 29 (2064)), решением Сатпаевского городского маслихата от 9 октября 2013 года № 173 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 103 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2395 и опубликовано в газете "Шарайна" от 18 октября 2013 года в № 42 (2077)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 275 519" заменить цифрами "4 275 092";
цифры "2 768 250" заменить цифрами "2 767 823";
в подпункте 2):
цифры "4 327 031" заменить цифрами "4 299 954";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "26 650";
в абзаце втором цифру "0" заменить цифрами "26 650";

Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 181 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 қарашада № 2415 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2067 болып тіркелген және 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 64 (2035) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 129 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы 13 сессиясының № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2284 болып тіркелген және 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 15 (2050) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 152 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2354 болып тіркелген және 2013 жылғы 19 шілдедегі № 29 (2064) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 9 қазандағы № 173 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 103 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2395 болып тіркелген және 2013 жылғы 18 қазандағы № 42 (2077) "Шарайна" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"4 275 519" сандары "4 275 092" сандарымен ауыстырылсын;
"2 768 250" сандары "2 767 823" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 327 031" сандары "4 299 954" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "26 650" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "0" саны "26 650" сандарымен ауыстырылсын;

13416
На реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
420680
в том числе:
Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
168000
Предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
13000
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
66427
на ремонт объектов образования
66427
Текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
173253
жилищно-коммунальное хозяйство и благоустройство
173253
На реализацию мероприятий в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
3672
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
9000
в том числе:
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
9000

13416
2012-2020 жылдарға арналған моноқалаларды дамыту бағдарламасы аясында ағымдық іс-шараларды жүзеге асыру
420680
соның ішінде:
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық ставканы субсидиялау
168000
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
13000
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
66427
білім беру нысандарын жөндеуге
66427
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
173253
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы және абаттандыру
173253
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау саласын дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде іс-шаралар өткізуге
3672
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
9000
соның ішінде:
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
9000