О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XVII сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 3 апреля 2013 года N 913/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 апреля 2013 года N 2292. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2064, опубликовано 18 января 2013 года в газете "Шахтинский вестник" N 2), в которое внесены изменения решением XV сессии Шахтинского городского маслихата от 22 февраля 2013 года N 901/15 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2191, опубликовано 15 марта 2013 года в газете "Шахтинский вестник" N 10) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 927 447" заменить цифрами "4 349 825";
цифры "4 084 469" заменить цифрами "3 506 847";
в подпункте 2):
цифры "4 971 014" заменить цифрами "4 393 392";
2) приложения 1, 4, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
С. Суханова
Секретарь городского маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Шахтинск"
О. Файзулина
Приложение 1
к решению XVII сессии
городского маслихата
от 3 апреля 2013 года N 913/17
Приложение 1
к решению XIV сессии
городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 895/14
Городской бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XVІІ сессиясының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 913/17 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 сәуірде N 2292 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2064 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), оған Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы XV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне өзгерiстер енгiзу туралы" N 901/15 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2191 тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы N 10 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 927 447" сандары "4 349 825" деген сандарға ауыстырылсын;
"4 084 469" сандары "3 506 847" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 971 014" сандары "4 393 392" деген сандарға ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрайымы
С. Суханова
Қалалық мәслихат хатшысы
А. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының экономика
және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесінің бастығы
О. Файзулина
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 3 сәуірдегі
XVII сессиясының N 913/17 шешіміне
1-қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XIV сессиясының N 895/14 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

15251
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
26767
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10000
Бюджетные кредиты
30000
Управление предпринимательства и промышленности области
30000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 3
к решению XVII сессии
городского маслихата
от 3 апреля 2013 года N 913/17
Приложение 5
к решению XIV сессии
городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 895/14
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам
бюджетных программ города на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1603800
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1521782
Целевые трансферты на развитие
52018
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1521782
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
129087
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22332
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38300
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55712
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8646
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7774
На введение стандартов специальных социальных услуг
7774
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1381152
На жилищно-коммунальное хозяйство
1332132
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49020
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
3769
На проведение противоэпизотических мероприятий
3769
Целевые трансферты на развитие:
52018
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
52018
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

15251
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
26767
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
Бюджеттік кредиттер
30000
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
30000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
30000
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 3 сәуірдегі
XVII сессиясының N 913/17 шешіміне
3-қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XIV сессиясының N 895/14 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар
әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
1603800
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1521782
Нысаналы даму трансферттері
52018
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1521782
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
129087
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
22332
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
38300
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55712
"Назарбаев Зияткерлік мектептері" ДБҰ-ның оқу бағдарламалары бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны арттыруға"
8646
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7774
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7774
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1381152
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
1332132
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49020
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
3769
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
3769
Нысаналы даму трансферттері:
52018
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі
52018
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу