О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XIХ сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 5 июля 2013 года N 935/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июля 2013 года N 2363. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2064, опубликовано 18 января 2013 года в газете "Шахтинский вестник" N 2), в которое внесены изменения решением XV сессии Шахтинского городского маслихата от 22 февраля 2013 года N 901/15 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2191, опубликовано 15 марта 2013 года в газете "Шахтинский вестник" N 10), внесены изменения решением XVII сессии Шахтинского городского маслихата от 3 апреля 2013 года N 913/17 "О внесении изменений в решение XIV сессии Шахтинского городского маслихата от 11 декабря 2012 года N 895/14 "О городском бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2292, опубликовано 26 апреля 2013 года в газете "Шахтинский вестник" N 16) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 349 825" заменить цифрами "4 621 487";
цифры "3 506 847" заменить цифрами "3 778 509";
в подпункте 2):
цифры "4 393 392" заменить цифрами "4 665 054";
2) приложения 1, 4, 5, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
А. Тойбеков
Секретарь городского маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
города Шахтинск"
О. Файзулина

Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының V шақырылған XІХ сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 935/19 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде N 2363 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 895/14 XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2064 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 2 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), оған Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы N 901/15 XV сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2191 тіркелген, 2013 жылғы 15 наурыздағы N 10 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 913/17 XVII сессиясының "Шахтинск қалалық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы XIV сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 895/14 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2292 тіркелген, 2013 жылғы 26 сәуірдегі N 16 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 349 825" сандары "4 621 487" деген сандарға ауыстырылсын;
"3 506 847" сандары "3 778 509" деген сандарға ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 393 392" сандары "4 665 054" деген сандарға ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы
А. Тойбеков
Қалалық мәслихат хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
О. Файзулина

129602
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22332
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38700
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
115
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55712
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8646
Управление координации занятости и социальных программ области
7774
На введение стандартов специальных социальных услуг
7774
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
1357132
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
1357132
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
49020
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49020
Управление сельского хозяйства области
3769
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3769
Целевые трансферты на развитие:
292919
в том числе:
Управление строительства области
292919
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
15251
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
267668
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
10000
Бюджетные кредиты
30000
Управление предпринимательства и промышленности области
30000
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 3
к решению XIX сессии
городского маслихата
от 5 июля 2013 года N 935/19
Приложение 5
к решению XIV сессии
городского маслихата
от 11 декабря 2012 года N 895/14
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам
бюджетных программ города на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
1875462
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1552543
Целевые трансферты на развитие
292919
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1552543
в том числе:
Аппарат акима поселка Шахан
1712
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1712
Аппарат акима поселка Долинка
1283
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1283
Аппарат акима поселка Новодолинский
1283
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1283
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)

129602
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
22332
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
38700
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
115
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55712
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
8646
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
7774
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7774
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1357132
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1357132
Облыстың жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы
49020
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49020
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
3769
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізу
3769
Нысаналы даму трансферттері:
292919
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
292919
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15251
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
267668
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
10000
Бюджеттік кредиттер
30000
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
30000
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге
30000
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 5 шілдедегі
XIX сессиясының N 935/19 шешіміне
3-қосымша
Қалалық мәслихаттың
2012 жылғы 11 желтоқсандағы
XIV сессиясының N 895/14 шешіміне
5-қосымша
2013 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
1875462
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1552543
Нысаналы даму трансферттері
292919
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1552543
оның ішінде:
Шахан кентінің әкім аппараты
1712
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1712
Долинка кентінің әкім аппараты
1283
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1283
Новодолинка кентінің әкім аппараты
1283
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
1283
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі

129602
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
22332
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38700
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
115
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
55712
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
8646
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7774
На введение стандартов специальных социальных услуг
7774
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1406152
На жилищно-коммунальное хозяйство
1357132
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
49020
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
4737
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
968
На проведение противоэпизоотических мероприятий
3769
Целевые трансферты на развитие:
292919
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
292919
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

129602
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайтуға
22332
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4097
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
38700
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
115
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
55712
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
8646
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7774
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
7774
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1406152
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
1357132
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
49020
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
4737
Жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға
968
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
3769
Нысаналы даму трансферттері:
292919
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
292919
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу