О городском бюджете на 2014-2016 годы
Решение XХV сессии V созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2013 года № 989/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 января 2014 года № 2488. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2014 – 2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 521 330 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 907 162 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 863 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 43 810 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 547 495 тысяч тенге;
2) затраты – 6 440 362 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 30 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 165 082 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 165 082 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 114 114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 114 тысяч тенге:
поступление займов – 30 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 84 114 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 № 1075/31 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета целевые трансферты из областного бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2014 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города Шахтинск в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, что на 2014 год предусмотрен объем субвенций, передаваемый из областного бюджета городу Шахтинск - 1 929 548 тысяч тенге.
5. Учесть, что в составе расходов городского бюджета предусмотрены целевые трансферты администраторам бюджетных программ на 2014 год согласно приложению 5.
6. Утвердить расходы городского бюджета на 2014 год по бюджетным программам поселков Шахан, Долинка, Новодолинский согласно приложениям 6, 7, 8.

2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы V шақырылған XХV сессиясының № 989/25 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 6 қаңтарда № 2488 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 521 330 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 907 162 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 863 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 43 810 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 547 495 мың теңге;
2) шығындар – 6 440 362 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 30 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 165082 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 165082 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – алу 114 114 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру - 114 114 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 30 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 84 114 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2014 № 1075/31 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2014 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер ескерілсін.
3. Шахтинск қаласының бюджетіне облыстық бюджеттен 2014 жылға табыстарды бөлу нормативі келесі көлемдерде бекітілгені ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыздан.
4. 2014 жылға арналған Шахтинск қалалық бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 1 929 548 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Қалалық бюджет шығыстарының құрамында 5 қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 2014 жылға нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2014 жылға арналған қалалық бюджеттің Шахан, Долинка, Новодолинский кенттерінің бюджеттік бағдарламалары бойынша шығыстары 6, 7, 8-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2014 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 9.
8. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2014 год, согласно приложению 10.
9. Утвердить резерв акимата города на 2014 год в сумме 8 339 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 № 1075/31 (вводится в действие с 01.01.2014).
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
А. Сатова
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования города Шахтинск"
О. Файзулина
25 декабря 2013 года
Приложение 1
к решению XXV сессии городского маслихата
от 25 декабря 2013 года № 989/25
Городской бюджет на 2014 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 № 1075/31 (вводится в действие с 01.01.2014).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I ДОХОДЫ

7. 2014 жылға арналған қалалық бюджетті бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 9 қосымшаға сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлумен бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 17.04.2014 № 1037/27 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2014 жылы қалалық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2014 жылға арналған қала әкімдігінің резерві 8 339 мың теңге сомаға бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2014 № 1075/31 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 17.04.2014 № 1037/27 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сессия төрайымы,
қалалық мәслихаттың хатшысы
Ә. Сатова
КЕЛІСІЛДІ
"Шахтинск қаласының экономика
және бюджеттiк жоспарлау бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесінің басшысы
О. Файзулина
2013 жылғы 25 желтоқсан
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
XXV сессиясының № 989/25 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2014 № 1075/31 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

12000
Управление экономики и финансов области
79344
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
79344
Управление координации занятости и социальных программ области
1217
На выплату государственной адресной социальной помощи
1217
Целевые трансферты на развитие:
1589019
в том числе:
Управление строительства области
1429937
На проектирование, строительство и (или)приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
4125
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1425812
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
159082
На увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
34082
Увеличение уставного капитала ТОО "Шахтинсктеплоэнерго" города Шахтинска
125000
Бюджетные кредиты
30000
Управление предпринимательства и туризма области
30000
Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах
30000
Приложение 5
к решению XXV сессии городского маслихата
от 25 декабря 2013 года № 989/25
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2014 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 № 1075/31 (вводится в действие с 01.01.2014).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
3647947
в том числе:
Целевые текущие трансферты
2028928
Целевые трансферты на развитие
1589019
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
2028928
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
167805
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
6506
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
75205
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
20684
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий
65410
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1783263
На жилищно-коммунальное хозяйство
1229058
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

12000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
79344
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
79344
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1217
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1217
Нысаналы даму трансферттері:
1589019
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1429937
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
4125
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
1425812
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
159082
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға
34082
Шахтинск қаласының "Шахтинсктеплоэнерго" ЖШС жарғылық капиталын ұлғайтуға
125000
Бюджеттік кредиттер
30000
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
30000
Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге
30000
Қалалық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
XXV сессиясының № 989/25 шешіміне
5 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2014 № 1075/31 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
3647947
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2028928
Нысаналы даму трансферттері
1589019
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
2028928
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
167805
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
6506
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
75205
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдердің еңбек ақысын арттыруға
20684
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
65410
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1783263
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
1229058
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуіне

Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 26.11.2014 № 1075/31 (вводится в действие с 01.01.2014).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
01
Государственные услуги общего характера
9
Прочие государственные услуги общего характера
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
13
Прочие
9
Прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
060
Увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций

Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 26.11.2014 № 1075/31 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
2
Коммуналдық шаруашылық
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
13
Басқалар
9
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
060
Мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту