О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение 16 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 26 марта 2013 года N 16/168. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 апреля 2013 года N 2295. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2085, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 12 января 2013 года N 2 (3953)), внесены изменения решением 14 сессии Абайского районного маслихата от 13 февраля 2013 года N 14/144 "О внесении изменений в решение 13 сессии Абайского районного маслихата от 12 декабря 2012 года N 13/117 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2214, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 16 марта 2013 года N 12 (3963)), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 427 604" заменить цифрами "3 800 147";
цифры "3 444 279" заменить цифрами "2 816 822";
в подпункте 2):
цифры "4 452 920" заменить цифрами "3 825 591";
в подпункте 5):
цифры "минус 143 190" заменить цифрами "минус 143 318";
в подпункте 6):
цифры "143 190" заменить цифрами "143 318";
цифры "57 716" заменить цифрами "57 844";
2) приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Администраторам бюджетных программ производить расходование бюджетных средств в соответствии с принятым решением Абайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Г. Бахраева
Секретарь Абайского районного маслихата
Б. Цай
СОГЛАСОВАНО
Начальник
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования"
Б. Муталяпова
Приложение 1
к решению 16 сессии
Абайского районного маслихата
от 26 марта 2013 года N 16/168
Приложение 1
к решению 13 сессии
Абайского районного маслихата
от 12 декабря 2012 года N 13/117
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 16 сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы N 16/168 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 сәуірде N 2295 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2085 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 (3953) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы мәслихатының 14 сессиясының 2013 жылғы 13 ақпандағы N 14/144 "Абай ауданы мәслихатының 13 сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 13/117 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2214 болып тіркелген, 2013 жылғы 16 наурыздағы N 12 (3963) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"4 427 604" сандары "3 800 147" сандарына ауыстырылсын;
"3 444 279" сандары "2 816 822" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 452 920" сандары "3 825 591" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"алу 143 190" сандары "алу 143 318" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"143 190" сандары "143 318" сандарына ауыстырылсын;
"57 716" сандары "57 844" сандарына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімге 1 және 4-қосымшалары осы шешімге 1 және 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері Абай ауданы мәслихатының қабылдаған шешіміне сәйкес бюджеттік қаражаттарды жұмсауды жүргізсін.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Г. Бахраева
Абай аудандық мәслихаттың хатшысы
Б. Цай
КЕЛІСІЛДІ
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Б. Муталяпова
Абай аудандық мәслихатының
16 сессиясының
2013 жылғы 26 наурыздағы
N 16/ 168 шешіміне
1-қосымша
Абай аудандық мәслихатының
13 сессиясының
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
N 13/117 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер